Anketní otázka No. 6

Najdete zde diskusi k článkům Bubenického magazínu
Kabal
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 336
Registrován: 30 dub 2006 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kabal »

Já začínám mít poslední dobou naky ztuhlý kolena a asi to bude tim, že sem začal cvičit víc než dřív, momentálně nesportuju.. Takže taky asi pujdu do toho Condra. Nic škodlivýho v tom nebude, tak proč ne..

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

doxa: mno, on je princip v tom, že jako energii na koncert potřebuješ cukry, ne aminokyseliny (bílkoviny). Hlavním zdrojem energie pro tělo je glukóza, a tu si tělo mnohem jednodušeji vyrobí z jednoduchých sacharidů (cukr) než z aminokyselin. Amina jsou dobrá tehdy, když chceš přibrat svalovou hmotu, protože svaly jsou z bílkovin. takže když do sebe před koncíkem hodíš banán a obyč Colu (ne light!) tak uděláš líp. :) (btw, mně se celkem osvědčilo nosit s sebou takový ty cukříky, co dávaj v restauracích ke kafi. když je nejhůř, tak to do sebe obrať - je to nejrychlejší zdroj energie. :-) )

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Bobře a když si dám před koncíkem ledové kaštany, takové ty bílé (teď to dělají nově), tak je to dobrý? Já jen abych věděl, že nedělám něco blbě a že z toho třeba nepřiberu :D
Jinak já si dám před hraním nějaký Semtex, nebo podobnou chemii a mám vystaráno. Sice to vypadá jak chemický čistič hajzlů, ale mně to kupodivu chutná. Jednou jsem si to však dal těsně před hraním v kombinaci s kávičkou a rozklepal jsem se jak s Parkinsonem. To mi nohy hrály samy rychlé šlapáky a ruce "sípačky" - do reggaečka :mrgreen:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Ty bílý jsou špatný, protože ti do toho často zapomenou přiložit ty kaštany. Dej si radši obyč černý, pak je to ok. :D

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Bobronenko ma samozrejme pravdu , na druhou stranu , jak by sme pak vypadali , kdyby sme zrali furt jen cukry...Kamarad to resil hroznovym cukrem ... Ja si radsi dam dve kavicky a je to ...
Samozrejme Doxa je uz ale tak trochu zavodnik naproti nam ... Tusim , ze sme se v chemii ucili , ze z Bilkovin energii dostanes az uz nemas zadne tuky na spalovani , to je pekne ... ovsem nechci se zaplest do debaty , kdyz sam o tom moc nevim... :wink:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

víte co, pánové, se*u na vás :mrgreen: ne, ok, jako asi to přeháním.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

No tak normalni cukr je dost tezkej a blbe se zpracuje, myslim ze se nejdriv usadi a pak teprv se z nej vyrabi energie. Myslim ze idealni je jednoducha glukoza, hroznovej cukr.

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

DUMP píše:No tak normalni cukr je dost tezkej a blbe se zpracuje, myslim ze se nejdriv usadi a pak teprv se z nej vyrabi energie. Myslim ze idealni je jednoducha glukoza, hroznovej cukr.
Nam vzdycky Chemik rikal ... Pokud pudete nekam na vyslap , tak si sebou vemte rizky a nic neujdete...Kdo si ovsem veme Cokoladovou tycinku - rychla zasoba energie , nebude mit problem...
Myslim ze ani s normalnim cukrem neni problem ... vzdycky pujde driv jak tuky...

doxa
Pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 28 srp 2003 16:09
Bydliště: Králův Dvůr, Křižatky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doxa »

Bobroněnko píše:doxa: mno, on je princip v tom, že jako energii na koncert potřebuješ cukry, ne aminokyseliny (bílkoviny). Hlavním zdrojem energie pro tělo je glukóza, a tu si tělo mnohem jednodušeji vyrobí z jednoduchých sacharidů (cukr) než z aminokyselin. Amina jsou dobrá tehdy, když chceš přibrat svalovou hmotu, protože svaly jsou z bílkovin. takže když do sebe před koncíkem hodíš banán a obyč Colu (ne light!) tak uděláš líp. :) (btw, mně se celkem osvědčilo nosit s sebou takový ty cukříky, co dávaj v restauracích ke kafi. když je nejhůř, tak to do sebe obrať - je to nejrychlejší zdroj energie. :-) )
Jako energii asi jo, ale bilej cukr je nejvetsi humus, protoze spotrebovava z tela kde co aby se dal vubec stravit. Prirodni nebo hroznovej je samozrejme o necem jinym. Co se tyka hrani, jde taky o to aby se ty svaly nedevastovaly a moh jsem hrat i druhej, treti koncert. Ty aminokyseliny to svaly trochu chrani a taky se muzou rychlejs regenerovat. Ikdyz ted jsem po sobote docela zrusenej. Holt prvni koncert po 3 mesicich :wink:

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Nam vzdycky jeden profesor rikal:"pij SARATICI, ta ti zrychli krok" :mrgreen:
Takze 16ky po par douskach bez problemu i bez pedalu v tempech nad 200..ovsem nutna uprava zidle primocarou pilou a kyblem v barve soupravy :twisted: :D

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milq »

Zaujimava debatka. Minuly tyzden som v tv videl reportaz o tom, ze su v distribucii pripravky pre kulturistov, ktore by mali podla popisu vyrobcov obsahovat aminokyseliny, ale kedze su nenormalne drahe, tak ich tam davaju len minimalne mnozstvo, zato obsahuju velke mnozstvo hormonov, ktore maju vedlajsie efekty. Vcera som bol u lekara a nahodou sa ma spytal, ci take veci nepijem, pretoze si vsimol, ze som kedysi chodil do posilovne a tiez videl tu reportaz.
Inak, jeden moj kamos kedysi na takychto srackych frcal, ale potom co sa dozvedel par informacii, tak s tym skoncil.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

Bily cukr je uplne stejna sacharoza jak cukr hnedy. hroznovy cukr je fruktoza. to jen tak na okraj. a paklize si das cokotycinku, mas v ni uplne tu samou sacharozu jako je bily cukre s davkou tuku.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

zajimalo by me,co bral buddy rich :mrgreen:

nechci rikat,ze bubnovani naplno je zdravi prospesne,ale myslim si,ze dnesni marketingovy zaber spoustu lidi presvedci o spouste veci.clovek by mel jist vyvazenou stravu+kompenzovat nejake zdravotni defekty.to jiste.ale predstavte si,ze byste meli kazdy den sezrat 100% DDD vsech vitaminu,mineralu atd-to je na poskladani. . . .mi treba osobne bubnovani nici pater-to vim s jistotou.bazen je asi kazdopadne dobra volba

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Bobroněnko píše:Bily cukr je uplne stejna sacharoza jak cukr hnedy. hroznovy cukr je fruktoza. to jen tak na okraj. a paklize si das cokotycinku, mas v ni uplne tu samou sacharozu jako je bily cukre s davkou tuku.
To se s tebou ale nikdo nehada...

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

Jazzman: ja se taky nehadam, pouze uvadim na pravou miru to, co tu bylo receno :-)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Hnedej cukr je uplne to samy, akorat v nem neni tolik sracek ptze neni rafinovanej.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

A chutná líp, protože je obvykle z třtiny a ne řepy. .)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Ben: To není pravidlo, hnědej cukr je prostě pouze afinovanej, kdežto na bílej se to ještě rafinuje - může být jak z řepy tak z třtiny.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

zásadní rozdíl je až u rumu.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Proto tam píšu "obvykle". Ve většině případů to tak je.

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Sfera plantazniku..

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Kulda píše:Sfera plantazniku..
..skôr mladých chemiků.. :D

Odpovědět

Zpět na „Články našeho Magazínu Sféry bubeníků => Bubenického Magazínu“