Rozhovor s Michalem Fišerem

Najdete zde diskusi k článkům Bubenického magazínu
Odpovědět
Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Rozhovor s Michalem Fišerem

Příspěvek od Polymorph »


myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

moc hezky rozhovor.

jo jo-uz mi to docvaklo.mluvil sem s mladym zizkou a rikal,ze Mchal byl jeho nejlepsi zak.taky pry zatim jediny,co zvladal dobre k tomu tu VŠ.zizka rikal,ze mel uplne drsne rozvrhnuty denni rozvrh.kazdy den striktni dodrzovani striktne a enmilosrdne postavenych pravidel.proto to taky dotahl tam,kde ted je.mlady jednooky ho hrozne chvalil.ja sem tehda nevedel o koho jde,ale par tydnu zpatky jsem byl na krteni jejich nove desky a hral moc moc moc dobre.jedina vec,co mi "vadila",byly cinely.turk ride od agopu versus svitivy sabian crash a splash+nejaka hajtka.a jelikoz nemel druhy crash,tak pouzival ten splash.a byl na nej hruby... :cry:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Já jsem myslel, že konzerva, jakožto střední škola, je záležitost denního studia...pokud to tedy i tak stíhal s VŠ, tak to klobouk dolů.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

To Trade: de to v pohode, ja taky delal vsechny skoly pri praci, tak co by to nekdo nestihal pri chozeni na stredni. Ona ta VS ekonomicka neni takovej zahul.
Pred tim mel vystudovanej gympl, z cehos plyne ze studium ekonomky byl pro nej tezkej odvar v pohode. Ta ekonomka je tak 2x lehci nez celej gympl. (vlastni zkusenost)

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

mates:jen doufam,ze ta moje muzikologie bude taky 2x jednodussi jak cely muj gympl... :?:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

+ na konzervě nemáš po matuře předměty ála čeština, dějepis, anglina, pokud jsi z ní maturoval, etc. .)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Mates: Fakt? Mno tak to si možná k plánovaný ekonomce přihodim ještě FAVku:) ale tam už to bude asi dřina.

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Vajgl »

Michala Fišera sice bohužel osobně neznám, ale děkuji mu za střízlivý pohled na moje bubínkové etudy. Já nevím co z nich furt někdo dělá strašáka, Kostko :twisted: :twisted: :mrgreen:
Jinak rozhovor bezva, jsem rád, že nová generace bubeníků, kteří přicházejí na scénu se už dávno neřídí někdejším pravidlem jisté autority "bubeník o tom nesmí moc přemejšlet, to je ke škodě věci" 8) :idea:

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Martin Vajgl píše:"bubeník o tom nesmí moc přemejšlet, to je ke škodě věci" 8) :idea:
A modří už vědí :D

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Já nevim, Radime, ty jsi zelenej a víš, já jsem modrej a nevim:))

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Vajgl »

Kostka píše: To jsem si nezasloužil, Martine! Já, jejich neúnavný prozaizátor! (Který má snad také, coby obyčejný smrtelník, právo se občas "pozastavit"...) :P



:mrgreen: :mrgreen:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

kdepak nejvíc na tvoje etudy martine prudím já, ale to je nejspíš tím, že sem lempl :mrgreen:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

nejvíc já, já je ještě ani nemam koupený.. furt jsem zaseklej u okopírovaný 2ky zegalskiho. :D

Odpovědět

Zpět na „Články našeho Magazínu Sféry bubeníků => Bubenického Magazínu“