Anketní otázka No. 7

Najdete zde diskusi k článkům Bubenického magazínu
Odpovědět
Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Anketní otázka No. 7

Příspěvek od Bobroněnko »

http://www.bubenickymagazin.eu/content/52-solo

V podstatě bez překvapení. :D

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Už sedmá anketní otázka, pane jo. Měli bychom to oslavit-sedmička je pro bubenické úchyly Kostkova typu vlastně kulaté číslo.
Mně to nedá, abych za ankety v Magazínu znovu nepoděkoval. Chytré otázky zkrátka vyvolávají chytré odpovědi a stačí si přečíst kterýkoliv rozhovor v novinách, aby bylo jasné, jak nesamozřejmé je jedno i druhé.
Martin Vajgl opět dokazuje, že žije v bubenické Stratosféře, kde se při bubnování myslí na hanbatosti, protože v bubenické Sféře je tomu naopak. Totiž, nejsem v tom, doufám, sám?

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Vajgl »

Kostka píše:Ale přiznat, že při bubnování myslím na totéž, na co se obvykle myslí při onanii, je zvlášť v případě bubenického sóla dost odvážný! :mrgreen:

Eh, ale jinak jsem chtěl vlastně říct, že jsem teď přidal ještě odpověď Pepy Cigánka.
Kostko, Kostko, :oops: zanedbáváš očividně studium psychoanalytické literatury!! :twisted: Jinak by jsi se nemohl nad tímto přirozeným hlubinným zdrojem emocí, sublimovaným následně do uměleckého vyjádření :D nemohl vůbec pozastavit. :mrgreen: :mrgreen: Doporučuji doplnit prolistováním spisů Sigmunda Freuda, především svazek "Mimo princip slasti" :idea: :mrgreen: Bez toho se žádný bubeník neobejde. Nejúčinnější při současném přehrávání str. 12 ve Stick Control :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No já už se hlavně těším na otázku 8 (resp. na odpovědi), protože to je konečně po všech těch jasných záležitostech správně kontroverzní téma, které jistě způsobí mnoho pouličních nepokojů a správně polarizuje politické strany portfolia CZ drummers :twisted: :twisted: :twisted:

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Vajgl »

Kostka píše:Beru Tě za slovo a od nynějška budu nácvik koordinace prokládat četbou Markýze de Sade. Stačí to, doufám! :twisted:
Počkej, já měl za to, že tu mluvíme o vnitřní inspiraci pro umělecké :idea: vyjádření :twisted: - což sólo na bicí bezesporu je, ovšem o prostých cvičeních na koordinaci končetin bych to už tak úplně netvrdil :evil: :mrgreen: .

Jinak samozřejmě záleží na osobní orientaci každého jednotlivce, Tvůj klinický obraz neznám :D :arrow: , ale pokud je pro vybuzení umělecké představy pro Tebe nejvhodnější Dominantní, nebo Subdominantní představa, pak jsi jistě uvedl velmi vhodný příklad :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Články našeho Magazínu Sféry bubeníků => Bubenického Magazínu“