Kabát

Klepy i informace o známých českých či zahraničních bubenících
Odpovědět
Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

To jako fuckt existuje sfera perkusaku ? :mrgreen:

HyneX
Diskutér Sféry
Příspěvky: 137
Registrován: 20 pro 2006 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HyneX »

On hraje krásně účelově... něco na tom je. I když ty Kabáty fakt nesnáším :)

MadMax
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 10 led 2006 01:21
Bydliště: Olomouc, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadMax »

Kurňa taky musím něco napsat, když to tady tak sleduju :) . Kabáti jsou klasika ať se to někomu líbí nebo nee. Hurvajz je člověk na svým místě :P a nemusí předvádět žádný sypačky, když to v Kabátech prostě není potřeba. Kabáti jsou hlavně o textech, bicí jsou, byť ne nedůležitý, podkreslení celku. Toť majne opýnyjon.

mrqvák
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 01 zář 2006 22:17

Příspěvek od mrqvák »

kabati jsou elektronicka dechovka, hrajou si na tvrdaky a pritom hrajou sracky...bubenika bych ani nekomentoval
(můj názor)

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

mrqvák píše:kabati jsou elektronicka dechovka, hrajou si na tvrdaky a pritom hrajou sracky...bubenika bych ani nekomentoval
(můj názor)
byl bych docela rad,kdybych ty sracky byl schopny zahrat ze stejnym drajvem covece.
zajimave-kabaty nemam rad a presto se jich zastavam,-alespon castecne..

Chosé
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 331
Registrován: 22 lis 2004 20:50
Bydliště: Znojmo, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chosé »

Já když si poslechnu nějáký CD tak se mi hlavou mihne jak by to mohlo bejt ještě lepčí (na bicí ...) ale druhá věc když slyšís sebe (ze studia) jak hraješ a teprve pak ti dojde proč i jednoduchý věci můžou znít 100x jinak a že zahrát to jednoduše může bejt i někdy problém :wink:

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

mrqvák píše:kabati jsou elektronicka dechovka, hrajou si na tvrdaky a pritom hrajou sracky...bubenika bych ani nekomentoval
(můj názor)
...no asi ich mas dobre napocuvanych...
...az sa budes najblizsie hrat na vsevedka si to dobre vypocuj :wink:

Tokhi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 20 úno 2006 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tokhi »

mrqvák píše:kabati jsou elektronicka dechovka, hrajou si na tvrdaky a pritom hrajou sracky...bubenika bych ani nekomentoval
(můj názor)

Taky bych asi hrál sračky, kdybych si žil jako oni.. jak povídal jeden můj kolega: jak vyprodáš stadion, tak je ti docela jedno, co vlastně hraješ..
Už vidim, jak si muzikant od Britney Spears řekne: "ježiš, to jsou ale sračky, radši to hrát nebudu!"

Ty jsi fakt nejdál... :neutral:

Drumer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 29 srp 2006 21:14
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drumer »

elektronická dechovka- to je snad EVA A VAŠEK ne? :D :mrgreen: Hraje tam přesně to co tam má být a je to ok(i když Kabáti nejsou vůbec moje parketa,tak se jich taky musím zastat).Holt muzikanti strašně rádi pomlouvají,kritizujou a závidí,to se už asi nezmění :cry:

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...lebo kazdy dokaze nahrat take albumy jako kabati...

MadMax
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 10 led 2006 01:21
Bydliště: Olomouc, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadMax »

Holt někdo nedokáže pochopit, že bubnování v některých kapelách není o tom se předvádět (i když na to ten dotyčnej asi má), ale hrát účelně. Anebo žeby závist?? 8)

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...ja uz k tomuto nenapisem ani pismeno, nech si mysli kto chce co chce uz...

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Kabaty fekt nemam rad, ale rozhodne to neni problem Hurvajze. Kabati sou presne takovy, jaky je (vesmes) vesnicani chtej, takze mi tahle hudba fakt nic nerika, ale kdyz to lidi bavi, tak to vlastne ucel plni, nezavisle na originalite...

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

DUMP: Výjimečně se shodnem.
MadMax píše:...i když na to ten dotyčnej asi má...
:mrgreen:
(taky už radši mlčim)

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No, ja to nejak nechapu. Proste vsechno zni tak jak zni z duvodu ze se to nejlip prodavalo. Vsak pod poklickou byly i symfonicke verze a nedejboze se tam nekde i objevilo solo.. ale pak se tak nejak dospelo k tomu ze by to posluchac nemusel skousnout.. :) Btw kouknete na Krucipusk posledni album a Kabaty jak to Milan podobne namichal :)

elvis
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 28 lis 2006 12:49
Bydliště: LT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elvis »

Nedá mi nenapísať. Asi som tu druhý kabáťak po drBAMBUSOVI. Kabát sa mi v celku páči. Mám celú diskografiu a stále ma vedia osloviť. Všetko čo tu bolo písane na obranu kabátu a Hurvajza bolo trefné a sôhlasím s tým. Ale chcem niečo iné. Idem na koncertík do Brna 15.5. a už sa teším. A to s i pýšte, že prvého ktorého si budem všímať je Hurvajz. Je jednoduchý a dobrý.
A ešte niečo na pobavenie

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Tokhi píše:
Taky bych asi hrál sračky, kdybych si žil jako oni.. jak povídal jeden můj kolega: jak vyprodáš stadion, tak je ti docela jedno, co vlastně hraješ..
Už vidim, jak si muzikant od Britney Spears řekne: "ježiš, to jsou ale sračky, radši to hrát nebudu!"[/quote]
..tak toto ma fakt pobavilo!! :D
Myslíš, že bubeník od B.S. (alebo ktorýkoľvek iný 'prvoligový' hráč v zámorí) je platený podľa vypredaných sál!?!? Kamaráde, títo ľudia hrajú za vopred dohodnuté prachy (väčšinou ich platí vydavateľská spoločnosť pod kt. vyšiel posledný album), vyplácaní sú týždenne a je im úplne jedno, či tam je 10 alebo 100 tisíc ľudí..Koho to ale zaujíma veľmi je produkčná firma..Tá sa delí o zisk s vydavateľom a ten s umelcom..Takže asi takto.Len v našich krajinách, kde v podstate neexistuje hud. trh jazdia kapely 'na percentá' (ktoré si aj tak delí väčšinou sólista s managerom a muzikanti hrajú za hubičku).To je ale na inú debatu..Vonku je turné väčšinou robené na podporu predaja CD a je len málo kapiel, ktoré niesú na turné stratové (Rolling Stones, R. Williams a pod.)..

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slowmeda »

elvis píše: A ešte niečo na pobavenie
ty woe, pškně se jí houpou... :wink:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

elvis: Mno, musim říct, že jak kabát nemusim, tak tohle má koule;)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Jo, o Žízni jsem vyrůstal, takže proto jsem dneska takovej pijan, žejo. :D

Henry
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 227
Registrován: 13 led 2007 16:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Henry »

no teda pekny publikum... :D ale jinak sou kabati fak good :wink:

Lothias
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 216
Registrován: 01 říj 2006 22:25

Příspěvek od Lothias »

Hmmno nevim..mě Kabáti připadali celkem good, ale poslední album totálně zvorali a Dole v dole už taky nebylo nic moc...měli by se vrátit k tomu starýmu dobrýmu hospodskýmu stylu...

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...nemyslim, ze ho zvorali, len sa posuvaju pomaly...myslim, ze v ich veku by znelo prinajmensom divne, keby zase zacali robit pesnicky ako na devkach alebo motorovke...

elvis
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 28 lis 2006 12:49
Bydliště: LT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elvis »

Podľa mňa je Corrida fajn albumík.

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Tak jsem v úterý navštívil jejich koncert v Českých Budějovicích a docela jsem se zasmál. Nechci je nijak pomlouvat, ale těch 15000 lidí co tam bylo si museli i při nehudebním vzdělání všimnout spousta chyb a někdy školáckých. Občas se stalo strunatcům, že zahráli blbej ton a zákonitě Vojtek zpíval falešně. Pak třeba začali jednu písničku ( vlastně nezačali ), Hurvajs začal hrát a nikdo s nim, sem tam nějaká snaha od kytar se chytnout, ale po 10 vteřinách ticho a začali konečně všichni stejně. No a nakonec se jim stalo, že při nějaké stopce v jednom válu Hurvajs nějak blběna klepal jak mají začít a půlka kapely začala o dobu dřív ( včetně Hurvajse ), Vojtek byl taky mimo a tak na chvilku vynechal a pak začal, kdyby v tu chvíli pohled zabíjel tak je kapela mrtvá :) . Sem tam když hrál Hurvajs na dva kopáky tak to bylo sakra nepřesný ( oproti bubeníkům z předkapel ( Mewa a Tlustá Berta ))
Tak jsem se trochu pobavil :D
Víc než jejich hudba mě zaujalo jejich mega podium o velikosti možná větší než fotbalové hřiště.

Odpovědět

Zpět na „Bubeníci“