Kabát

Klepy i informace o známých českých či zahraničních bubenících
Odpovědět
Uživatelský avatar
Grocker
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 203
Registrován: 12 srp 2009 10:44
Bydliště: Bavorov
Kontaktovat uživatele:

Kabát

Příspěvek od Grocker »

Kapáty jsem poslouchal na průmce a vždycky se mi líbili. Je třeba si poslechnout starší alba, tam je náročnej buben. Dnes je to POP

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabát

Příspěvek od Radim »

Žilkoslav píše:Takže pumpa na ride je vlasně něco jako akcentované půldoby na hi-hat (např. disco). S tím rozdílem, že místo otevřené hi-hatky zní pupek a místo zavřené tělo činelu...
Ne. Můžeš to hrát na co chceš, třeba na virbl a tam žádnej pupek není. Je to jen specifický pohyb a co s ním uděláš a jak ho použiješ je jen na Tobě.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabát

Příspěvek od Žilkoslav »

Máš pravdu.
Já psal o pumpě na ride. :)

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabát

Příspěvek od smurf »

Radim píše: Ne. Můžeš to hrát na co chceš, třeba na virbl a tam žádnej pupek není. Je to jen specifický pohyb a co s ním uděláš a jak ho použiješ je jen na Tobě.
Tak tak. Já ji hrál automaticky (vlastně jsem si ji "vymyslel" :D ), a ani jsem o tom nevěděl. Až do doby, kdy jsem shlédl dvd M. Vajgla, tam je o pumpě zmínka. Krásně je slyšet "pumpa" na hi hat na cd Limp Bizkit Results May Vary...

Uživatelský avatar
Tatrman
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2013 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabát

Příspěvek od Tatrman »

Lothias píše:nedávno jsem viděl nějakej klip Kabátů a zůstal jsem zírat s otevřenou hubou.. Jako může mi někdo vysvětlit na co má jejich bubeník (ani nevim jak se jmenuje) bicí srovnatelný s bicíma s bubenickejma špičkama? Jako jeho bicí fakt maso :shock: a jeho hraní to je taky hukot :mrgreen: tak primitivní hru jsem snad ještě neslyšel..fakt nechápu na co má takový bicí když to co hraje se dá v pohodě zahrát na základní soupravičku se složením virbl hajtka 2 tomy kopák a crashride...To se za těma bicíma schovává nebo je to prostě megaloman co neví co s prachama?
1.Kabát už nehraje.Ukončil hraní po turné suma sumárum.Neplést si to s pop kapelou která dělá konkurenci Dádě písničkama o myšce,krtečkoj....atd.....(Corrida,Banditi...atd)2.Je třeba si poslechnou jejich první alba...to je nářez jako prase.Mě to vubec nepřijde jednoduhé./Motorvka a hlavně deska Děvky.To že má dvoukopákovou střelnici....a jako co??? Tu má dneska už každej......Je to bubeník kterej je přesnej,tvrdej...a sedí to tam.....Tak nezávitme přátelé :)...J8 mít jeho možnosti....

Uživatelský avatar
Tatrman
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2013 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabát

Příspěvek od Tatrman »

http://www.youtube.com/watch?v=ymopnIvdh24
Tady je jeden koncík Kabátu....jinak to je odpověd pro všechny kteří si myslej že Hurvajz hraje jak ponocnej. :D

freerider
Diskutér Sféry
Příspěvky: 109
Registrován: 16 dub 2010 15:42
Bydliště: Seč

Re: Kabát

Příspěvek od freerider »

Mě Hurvajs hrozně sere. :D :D :D

Protože jednak i ty jednoduchý skladby není prdel zahrát, to už se tady řeší 5 let, ale

hlavně: má dvoukopákovou sadu a protože hraju v Kabát Tribute, musím to tahat taky :D :D :D
Akorát, že Hurvajs na to má lidi, já ne :D :D :D

Odpovědět

Zpět na „Bubeníci“