Brambory roku!!! :-)

Klepy i informace o známých českých či zahraničních bubenících
Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od jajaatv »

Brambory roku to mě fakt zaujalo. Larse Ulricha bych tam ale nečekala. Každej máme nárok na to bejt třeba unavenej.A taky to není žádnej bůh. Jen co znám českejch bubeníků co hrajou líp než on.Na jeho stylu jsem se hodně naučila. No a brambory se mě samozřejmě týkaj taky. :-)

pampa
Pokročilý
Příspěvky: 84
Registrován: 18 pro 2010 14:31

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od pampa »

Já bych naopak L. Ulricha nominoval na nejznámějšího bubeníka všech dob, který hraje katastrofálně... Beru jeho celkový přínos pro metalovou hudbdu, byl jedním z těch kteří "byli u toho", když se psaly dějiny, beru to, že zřejmě bude lidsky velmi silná osobnost, ale absolutně neberu jeho hru, pro mě je jeho live hra na úrovni vesnické tancovačky.

piv3čko
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 11 pro 2012 20:30

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od piv3čko »

Presne doslova súhlasím s príspevkom nado mnou :wink:

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od jajaatv »

pampa píše:Já bych naopak L. Ulricha nominoval na nejznámějšího bubeníka všech dob, který hraje katastrofálně... Beru jeho celkový přínos pro metalovou hudbdu, byl jedním z těch kteří "byli u toho", když se psaly dějiny, beru to, že zřejmě bude lidsky velmi silná osobnost, ale absolutně neberu jeho hru, pro mě je jeho live hra na úrovni vesnické tancovačky.
no jo, vono ale na vesnické tancovačce kolikrát hraje bubeník že člověk valí oči a přitom o něm nikdo pořádně neví. :-)

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Tarkil »

Tohle mě rozsekalo...
lars.jpg

Odpovědět

Zpět na „Bubeníci“