Brambory roku!!! :-)

Klepy i informace o známých českých či zahraničních bubenících
Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Kajda »

Já si jí rozhodně kvůli Ulrichovi nepořizovala. :lol: A ve svém okolí neznám nikoho, koho by One k tomu inspirovalo, takže jsem stejného názoru jako Odietamo a Bóďa :wink:

marek.step
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 13 led 2007 17:41
Bydliště: Drahotuše
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od marek.step »

tak to mě one hodně ovlinilo ,bo to prostě je něco vyjimečného nevím prostě tak jasně šlišitelný dvakopáky to prostě mi nemohlo nidy uninout musím uznat a eště je to takový obrovský zlom v tý skladbě prostě nádhera tam to okouzlí i nebubebníka :D .A že mě to ke dvojšlapce dosti přimělo samozřejmě bych chtěl dva kopaky ,ale zase prachy a misto,ale larsovy dva kopaky byly ve skladbach již na prvním albu ,ale predevším až na druhe desce ,tam si stačí poslechnout Ride the lighting potom Trapped under ice atd... a pak už ho to doprovázelo a moje tužby po dvoukopáku den ode dne kdy jsem poslouchal metallicu víc a víc taky :D

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od 3nec Steel »

Kajda píše:Já si jí rozhodně kvůli Ulrichovi nepořizovala. :lol: A ve svém okolí neznám nikoho, koho by One k tomu inspirovalo, takže jsem stejného názoru jako Odietamo a Bóďa :wink:
Omg :D ... takhle sem to nemyslel ... osoby myslete v souvislostech .... např. to mohlo ovlivnit bubeníka,který je tvým vzorem atd.atd. ...

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Kajda »

Ale vždyť já vím, že jsi to nemyslel doslova :wink: Stejně bych to ale nepřeceňovala :D A proti Ulrichovi vůbec nic nemám :!:

masabob
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 15 črc 2008 17:33

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od masabob »

ale stejně je to pořád vata... master of puppets 2008 pleská do toho dobře... a jako celek to je prostě masakr i po dvaceti letech.. a taťka hetfield je též perfektní :D ha ha :D toto je prostě základ...

masabob
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 15 črc 2008 17:33

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od masabob »

3nec Steel píše:Kolik lidí by bez Larsova One dneska mělo dvojpedál,nebo 2x BD ? ;-)
taky myslím, já se svým způsobem mezi ty lidi můžu zapsat... one je v podstatě jediná věc z těch skladeb co jsou jakože takové stěžejní (ty co hrávají live), ve které se hraje na dva vašky... a věci od metalliky jsem žral někdy kolem třinácti.. takže potom, co jsem schrastil škopky, bylo jasné, co asi tak budu chtít hrát... myslím, že one mě osobně rozhodně ovlivnila, protože byla asi jedna z prvních věcí, co jsem na dva kopáky slyšel... (tyvole, když se nad tím tak zamyslím, tak to byl asi fakt první vál na dva kopáky, co jsem kdy slyšel.. jistě to nevím, ale je to dost možné :D ) takže úplně přesně vím, jak to myslíš...

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Rift »



ale stejně, v 80s to bylo jiné kafe :-)
Na tomhle videu maji technický potíže. Část Mastera odehrají jen bicí s basou ... šlape mu to paradně ;-)

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od 3nec Steel »

Možná se teďka pár lidí dotknu,ale ta nová Metallica se mi líbí mnohem víc ... Lars už taky vypadá při hře jako bubeník a ne jako mlátič ;-)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Trade »

Já jsem se postupem času ustálil v tom, že se mi nejvíc od Metallicy líbí St. Anger...škoda, že v tom duchu nepokračujou. To nový album je takový tuctový.

marek.step
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 13 led 2007 17:41
Bydliště: Drahotuše
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od marek.step »

nechci být za špatného ,ale ja prostě metallicu beru první 4 desky to je fakt kvalitka žanru , ale potom už to byla jina metallica (říkam tomu metallica č.2) :D ,ale metallicu beru jako jeden celek.Prostě se někam vyvinula , což je správné ,že se vyvinula protože zustat najednom místě není dobré ,ale přeci jenom už zustává na pováženou ,zda směrem dobrým , či špatným. Když se podívám a poslechnu staré songy , tak prostě slyším borce kteří světu chcou něco říct , ale teď už to vypadá , že to berou jako fakt , že prostě metallica je metallica.Zrátka nwm St. Anger docelá dobrá věc , tak trochu melancholie bicí odsípaj , ale nejsou dostatečně čitelný a to díky nic moc zvuku.Dejme tomu 16 - tiny při tempu 210 prostě splynou a nevyniknou.Chtěli se přiblížit starým garážovým obdobím , ale vydat to jako jednu velkou desku nebylo moc chytré.Death Magnetic dobré riffy , ale zase Mastering desky selhal není to kvalitní opět není to moc čitelné,myslím zvuk.Je to škoda proč najednou hledaj složitosti ve zvuku.Vždyt na And justice for all měly bicí paradní zvuk a nejen bicí prostě vše.Lars budu brát vždy jako takového menšího tlučmistra. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Rift »

Mě se naopak nové album Death Magnetic moc líbí. Přijde mi, že je v něm zas víc energie :-) Jako na Kill 'em All. Neni to popík jako na předchozích moc učesaných albech.

PhilipP
Diskutér Sféry
Příspěvky: 186
Registrován: 13 říj 2007 18:23
Bydliště: Český Dub
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od PhilipP »

Ja osobne mam nejradeji (po dlouhem rozhodovani) asi Kill 'em All a Ride The Lightning. At si kazdej rika co chce, ale je to proste narez! Jinak kazdy album ma neco do sebe a je jiny: Masters of Puppets, And Justicefor All, Black Album - to jsou desky na ktery nedam dopustit! Death Magnetic se mi libi, je to zase o necem jinem, Metallica ukazala, ze porad dokaze slozit vyborny songy - ale uz si ho zase neposlechnu tak casto

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od 3nec Steel »

O tom je právě tvorba hudby je ... prostě se cítili na svoření takové či onaké hudby a takového či onakého zvuku ... vždycky se najde někdo komu se to líbit bude a komu ne ... nemůžete přece chtít aby umělec vytvořil dva stejné díla,protože se někomu to první líbilo ... prostě je to záležitost času a postupného vývoje osobností kapely . I tady se určitě najde hodné lidí,kteří budou poslední alba odsuzovat,že už to není ona "Metallica" ,stejnětak se tady najdou lidi,kteří poslední alba vychválí do nebe .

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Hans-Drums »

Rift píše:Mě se naopak nové album Death Magnetic moc líbí. Přijde mi, že je v něm zas víc energie :-) Jako na Kill 'em All. Neni to popík jako na předchozích moc učesaných albech.
No mě se teda to nový album fakt nelíbí - Sice po hudební stránce je to nářez,ale celý se mi to zdá jako spíš instrumentální záležitost,která je místama i přeplácaná.Na druhou stranu z hlediska Death Magnetic chválím Kirka

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Bobroněnko »

videli ste nekdo Live Arenes de Nimes? budto se Lars hodne rychle probudil, nebo ty bici sou komplet predelavane ve studiu...nicmene je to vyborna zalezitost a rad bych veril, ze se nepredelavalo nic..

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od DUMP »

tohle je fakt prdel, oba museli bejt krutě nachcaný :D

masabob
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 15 črc 2008 17:33

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od masabob »

Bobroněnko píše:videli ste nekdo Live Arenes de Nimes? budto se Lars hodne rychle probudil, nebo ty bici sou komplet predelavane ve studiu...nicmene je to vyborna zalezitost a rad bych veril, ze se nepredelavalo nic..
no taky jsem čuměl jak to lars solí... a věřím, že šel do sebe a nepředělávalo se to.. doufám.. :) jinak super jsou ty záběry z pojízdné kamery před pódiem, jak se obraz třepe od basů... hrát na takový zvuk musí být prostě uplně nářez.. kluci hrajou za mlada a má to drajv, radost pohledět, poslechnout.. u one jsem měl husinu až na prdeli a kdybych tam byl, tak bych se asi posral :D fakt super... (sice se mi nelíbí moc zvuk larsových přechodů a kotlů, ale to je jen můj osobní názor.. asi to dělají ty pískované blány...)

no a jinak na nové desce je pár hodně dobrých kousků.. některé skladby mi zas úplně super nepříjdou, ale každopádně je to dost dobrá deska a myslím, že je pořád co poslouchat a naživo to pánové umí prodat a zní to super...

Chosé
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 331
Registrován: 22 lis 2004 20:50
Bydliště: Znojmo, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Chosé »

Bobroněnko píše:videli ste nekdo Live Arenes de Nimes? budto se Lars hodne rychle probudil, nebo ty bici sou komplet predelavane ve studiu...nicmene je to vyborna zalezitost a rad bych veril, ze se nepredelavalo nic..

tak jestli se toto "nedolaďovalo" ve studiu, tak odvolávám to co jsem tu kdysi napsal na Larsovi výkony v posledních letech .....
klobouk dolů .... sedl jsem si z tohoto živáku na zadek .... :twisted:

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od ToP »

tyjo lidi, tak jsem si ten živák Mentalkliky pustil po kusech na youtube........... a neřek bych, že šel až tak do sebe....... těch krp je tam jeho obvyklý množství :? ..... kolísání rytmu, rytmický přežblepty a další Larsoviny........ ale pravda, že takovej fanda zase nejsem

EDIT: ale reprezentativní koncert to docela je, to jo, poctivý provedení

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od pete77 »

pánove viděli jste tohle to muselo mít koule ..ta atmosféra bomba!!!

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Vozka »

atmosféra bezesporu makabrózní, ale jako příklad Larsova neprasení mi to zrovna nepřijde, ale třeba se mi to jenom zdá:)).

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od pete77 »

to neměl být příklad jen ukázka krásné atmošky-sorry možná jsem to měl dát jinde-omluva :oops:

punkiesak
Pokročilý
Příspěvky: 82
Registrován: 19 črc 2009 16:14
Bydliště: Sedlec u Českých Budějovic

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od punkiesak »

http://www.youtube.com/watch?v=a5O3A88U9_E už jste někdo viděli tohle? :lol:

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Sam Jr. »

tak to je mazeééééééc :lol:

Premdus
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 09 úno 2011 21:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Brambory roku!!! :-)

Příspěvek od Premdus »



Play Em All =D

Jinak .... MEGADETH !!! =)

Odpovědět

Zpět na „Bubeníci“