Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek)

Jak to vidí profesionální bubeníci, kteří mají již velké zkušenosti s hrou na bicí a vším, okolo bubnování, a chtěli by předat své poznatky ostatním.
Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek

Příspěvek od Šupi »

djorthodox píše:
si piš :) .. moooc peknej a zachovalej kousek, jen jsem povymenoval blany a vsechen pouzivanej HW, nechal si udelat bagy a spokojene si boucham, svou praci pro mne uz vykonaly (tenkrat mi fakt vytrhli trn z paty (jako si myslim ze ty amatky jsou 100000x lepsi nnez staggy co jsem mel pujceny od svoji maminky (nebot ja vlastnil elektronicky yamahy a potreboval jsem klasicky drevo))) jen ted premyslim zda investuji nejaky prachy do upgrade na nejakou rampicku s upravou tomholderu aby se to dobre stavelo, nebo trochu posetrim a poridim neco noveho ... zatim vymenuji plechy (docela se mi libi zvuk Meinl Custom Classic - takovy pekne zvonivy a pronikavy ale ne zas az moc...)

jinak jsem ted koukal na peknou soupravu bez HW (ten v podstate mam) .. http://www.drumcenter.cz/eshop/pdp-x-7- ... 65816.html .. co vy na?
Tak to jsem rád že sloužej :-). Mě málokdo věřil, že amátky můžou mít pěknej zvuk ale tyhle fakt maj. Je pravda že s bicíma za 25 hadrů se asi srovnávat nedaj, ale na Amátky luxus!. Ani hlasitostně se nedaj srovnávat... Dokud jsem hrál na tyhle Amátky, byl jsem slyšet do druhého patra (ze sklepa)..poté, co jsem si pořídil Sonory 3007, byl jsem slyšet do pátého.

Jorjo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 141
Registrován: 16 bře 2009 17:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek

Příspěvek od Jorjo »

Drumman píše:no my na to to že to jsou uplně ty samé co ti doporučoval Pajas a ja osobně doporučuju tyhle http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 ... rder=datum :lol: sice bych neměl ale potřebuju to prodat... snad mě tu nikdo neodsoudí :(
Kámo já bych je od tebe za tuhle cenu bral okamžitě :D ,ale fakt momentálně těch 26 000,- nemám. :cry: . Ještě je malinká škoda toho vrtanýho kopáku ,ale co už :)

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek

Příspěvek od Drumman »

Jorjo píše: Kámo já bych je od tebe za tuhle cenu bral okamžitě :D ,ale fakt momentálně těch 26 000,- nemám. :cry: . Ještě je malinká škoda toho vrtanýho kopáku ,ale co už :)
Možná výměna s doplatkem :mrgreen: stejně musím zase něco koupit abych měl na co hrát :lol: ale to už je spiše na SZ :arrow:

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek

Příspěvek od Kubason »

hej Darakine, to jsou fakt ty tvoje? :shock: no sakra
jinak, za 25 000 jdou koupit i slušný nový bubny, o pěknejch kouscích v bazaru nemluvě, amatky se hoděj třeba na civčení, ale jinak není o čem přemejšlet, pryč s nima

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek

Příspěvek od Šupi »

*byly moje... :(

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek

Příspěvek od Drumman »

ace87cz píše:*byly moje... :(
tak si je kup zpátky :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek

Příspěvek od sasa »

takže abych to shrnul a narovnal pokřivenej thread: "kašli na amátky".

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Re: Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek

Příspěvek od Rift »

Sasa to vystihl přesně :-))))

Uživatelský avatar
Arcturus
Pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 10 úno 2012 13:35

Re: Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek

Příspěvek od Arcturus »

Presne, neoplatí sa to už držať, pokial máš taký relatívne dobrý rozpočet :wink:

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Je fakt, že tím frézováním by se zvuk snad víc otevřel, ale ve finále by se to stejně nevyplatilo, poněvač když tam vidím tolik bůbnů, tak by se to mohlo vyšplhat, až na cenu nový soupravy.

misak1098
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 08 led 2012 14:43

Re: Amati vs. souprava v cene 20-25tis. (příp. úprava amátek

Příspěvek od misak1098 »

Já měl Amatky asi 7 let.Podle názoru pár bubeníků neměli špatnej zvuk a taky pěkně vypadaly.Taky sem je nějak nechtěl prodat ale pak sem koupil Gretsch catalina maple,která mě stála necelejch 24000 a to jen díky druhýmu kopáku,jinak normal sadu ted pořídíš za 15000,a na Amatky si ani nevzpomenu.Podle mího názoru sou Amatky dobrý na naučení ale po čase je potřeba je vyměnit.Holt doba de do předu.Ale zase sou určo lepší než nějaký Staggy a podobný srance... :D

Odpovědět

Zpět na „Dotazy na profesionály“