za kolik mám prodat rytmičák

Jak to vidí profesionální bubeníci, kteří mají již velké zkušenosti s hrou na bicí a vším, okolo bubnování, a chtěli by předat své poznatky ostatním.
Odpovědět
hanyak
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 01 říj 2011 12:45

za kolik mám prodat rytmičák

Příspěvek od hanyak »

ještě jednou pro tento den bych se ctel zeptat...
chtel bych prodat rytmičák mapex, ale nevím za kolik třeba abych neprodělal, nebo naopak zase nekoho neošidil. nevim jaka je to serie, a proto sem dám foto jestli by to nešlo nějak zjistit... byl by to prodej bez horní blany, jinak je tam všechno ( struník, spodní blána)
Přílohy
Fotografie0087.jpg
Fotografie0086.jpg

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: za kolik mám prodat rytmičák

Příspěvek od Drumman »

Myslím že to Emko na tom štítku není jen náhodou :D myslím že by to mohl být Mapex Pro-M to znamená že nástupce je Meridian Maple cenu si typnu tak kolem dvojky a myslím že mě každej ukamenuje :D

Kalik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 431
Registrován: 27 črc 2008 13:52
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: za kolik mám prodat rytmičák

Příspěvek od Kalik »

No teoreticky by to mohl bejt bubínek z M-Birch, ne :?: :? Pro-M má kulatý mušle :P

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: za kolik mám prodat rytmičák

Příspěvek od tomcorn »

Je to zřejmě M-Birch (předcházející Meridian Birchům), 14x5,5, bříza s vrchní "pohledovou" vrstvou javoru, barva EG - transparent emerald green, tehdejší doporučená MC (samostatného bubnu!) byla 4371 Kč vč. DPH, nicméně jakožto bubínek "ze sady" byl často nahrazován něčím dražším, čili bazarově to není nic vzácného a reálnou cenu bych viděl tak v rozmezí 1800-2400 Kč při dobrém stavu.

Odpovědět

Zpět na „Dotazy na profesionály“