Nákup bubnů

Jak to vidí profesionální bubeníci, kteří mají již velké zkušenosti s hrou na bicí a vším, okolo bubnování, a chtěli by předat své poznatky ostatním.
Odpovědět
DaniLoble
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 12 lis 2011 22:41

Nákup bubnů

Příspěvek od DaniLoble »

Zdravím všechny. Chtěl bych se s Vámi poradit jak na kupování bubnů. Jsem začátečník hraju asi 2 měsíce. Mám se tedy zaměřit na akustický bicí anebo elektronický? A na co si mám dávat při "nákupu" pozor?

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od BóĎA »

jestli je máš kam dát a hrát na ně, tak jednoznačně akustický bubny :wink: přinákupu koukat hlavně na velký značky,nekupuj nic no name,stagg,peace,nrg,když basix tak jen řadu custom,... ty základní sady už se dávaj s docela i dobrym hardwarem, takže tam by snad neměl bejt problém :wink:

DaniLoble
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 12 lis 2011 22:41

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od DaniLoble »

No právě že na akustický bych mohl hrát jenom v létě na chatě... a bydlím v paneláku což je dost blbý...

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od BóĎA »

nesháníš kapelu?s tou byste musli mít nějakou zkušebnu ne?

DaniLoble
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 12 lis 2011 22:41

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od DaniLoble »

No zatím ne... Ale známej mi říkal že hledaj bubeníka... Tak nevim no...

Jorjo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 141
Registrován: 16 bře 2009 17:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od Jorjo »

DaniLoble píše:No zatím ne... Ale známej mi říkal že hledaj bubeníka... Tak nevim no...
A co je to za kapelu ? :) Jestli to není žádná pokročilejší řezačka ,tak do toho jdi :). S kapelou půjdeš ve hraní hodně rychle nahoru. Prostě učení se z praxe, hrát podle učebnic...to je celkem nuda, ale je to taky samozřejmě potřeba :)

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od Bobroněnko »

potřeba je silný slovo, jsou lidi, kerejm ke štěstí stačí to, že se za bicíma baví :) záleží na tom, jestli Dani chce bejt jako velkej Dani, nebo mu stačí být za škopkama happy :)

DaniLoble
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 12 lis 2011 22:41

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od DaniLoble »

Bobroněnko píše:potřeba je silný slovo, jsou lidi, kerejm ke štěstí stačí to, že se za bicíma baví :) záleží na tom, jestli Dani chce bejt jako velkej Dani, nebo mu stačí být za škopkama happy :)
určitě chci být jako velkej Dani :)

Jorjo: prej začínaj...

Jorjo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 141
Registrován: 16 bře 2009 17:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od Jorjo »

tak do toho jdi :) . Kdyby byl alespoň zbytek kapely trochu sehranej ,táhlo by tě to nahoru ještě víc ,ale lepší než nic :wink:

misak1098
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 08 led 2012 14:43

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od misak1098 »

Ahoj.Jestli budeš kupovat akustický bicí,tak bych se pro začátek nebál sehnat i třeba starý Amatky.Myslím,že na naučení stačej.Aspon mě stačily.Když budeš hledat,tak na netu se daj sehnat za pár kaček :wink:

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od Wind »

Já si myslím že je mnohem lepší si trošku připlatit za něco na co potom půjde hrát aji na koncertech se skupinou... Zkusit nají bazarový např. Sonor 507, Mapex Voyager nebo něco podobného

Anthony
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 06 srp 2012 01:11

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od Anthony »

Sice rok staré téma, ale co bych si po čase neokomentoval :D
Mám tu radu pro všechny co začínájí, či váhají jestli si koupit bicí. Nejdřív alespoň rok hrajte, pak zjistíte, jestli Vás to vůbec baví. Znám spoustu případů, co se pro něco nadchlo, a za chvíli toho nechali.

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup bubnů

Příspěvek od dadoch »

Anthony píše:Sice rok staré téma, ale co bych si po čase neokomentoval :D
Mám tu radu pro všechny co začínájí, či váhají jestli si koupit bicí. Nejdřív alespoň rok hrajte, pak zjistíte, jestli Vás to vůbec baví. Znám spoustu případů, co se pro něco nadchlo, a za chvíli toho nechali.
...NOT!

Odpovědět

Zpět na „Dotazy na profesionály“