DOTAZY PRO MIKA TERRANU

Jak to vidí profesionální bubeníci, kteří mají již velké zkušenosti s hrou na bicí a vším, okolo bubnování, a chtěli by předat své poznatky ostatním.
Odpovědět
san
Pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 18 bře 2004 17:08
Bydliště: 3nec

DOTAZY PRO MIKA TERRANU

Příspěvek od san »

Nazdar. Podařila se mi jedna věcička... budu dělat rozhovor s Mikem Terranou a protože nechci být hamyžný, rozhodl jsem se, že můžete Mikovi položit otázky i vy. Normálně je tady ládujte pod sebe a já je pak Mikovy položím. Zkuste se opravdu trošku zamyslet, na co byste se ho chtěli zeptat, protože na to, jestli rád ností tanga se ho ptát fakt nebudu:) Máte na to cca 48 hodi, tak prosím do toho :) Rozhovor pak bude k dispozici na serveru: http://www.gravityroll.blogspot.cz/

Uživatelský avatar
Mickey.G
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 24 říj 2008 23:34

Re: DOTAZY PRO MIKA TERRANU

Příspěvek od Mickey.G »

no za mě
toho klauna s paličkama pozdravuj :)

MajaB
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 18 črc 2010 01:05

Re: DOTAZY PRO MIKA TERRANU

Příspěvek od MajaB »

V první řadě veliká gratulace k nápadu a hlavně k tomu, že se jej podaří zrealizovat. Sice nechci být šťoural, ale přesto mi to nedá: pokud rozhovor pak bude prezentován v psané formě, nechť na něj před zveřejněním koukne ještě nějaký češtinář. Otázky položíš "Mikovi" a nechceš být "hamižný". Jen dvě věci, co opravdu zarvou za oči, plus několik dalších menších, stravitelnějších. Gramatika s bubnováním sice moc nesouvisí, ale přece jenom... Jinak samozřejmě ať se rozhovor podaří, jak nejlíp může! Držím palce :)

san
Pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 18 bře 2004 17:08
Bydliště: 3nec

Re: DOTAZY PRO MIKA TERRANU

Příspěvek od san »

vrrrrrrrrrrrrr :)

Odpovědět

Zpět na „Dotazy na profesionály“