Sčím začít hrát

Jak to vidí profesionální bubeníci, kteří mají již velké zkušenosti s hrou na bicí a vším, okolo bubnování, a chtěli by předat své poznatky ostatním.
Odpovědět
Hetch
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26 črc 2010 00:39

Sčím začít hrát

Příspěvek od Hetch »

Zdravíčko,
Chtěl bych se zeptat jaký bubny si koupit nazačátek,chtěl bych začít hrát na bubny a nevim jaký si koupit a tak,poradíte mi prosím?:)..a ještě jsem se chtěl zeptat jestli má cenu jít k nějakýmu učiteli nebo jestli se naučim hrát sám.Díky za odpověd :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Sčím začít hrát

Příspěvek od Koubas »

nejsem profík, ale zkusim ti poradit.
pokud tě to baví a máš pocit, že tě to bude bavit dlouho, tak bych se poohlídnul po něčem z bazaru od nějaký renomovanější značky. taková souprava může stát kolem 10 tisíc se všim všudy, hlavní výhoda je, že už neztratí hodnotu.
pokud si nejsi jistej, jestli tě to bude, bavit, nebo jestli ti to půjde, pak bych doporučil zkusit sehnat aspoň trochu slušný amátky.
každopádně bych se zezačátku velkým investicím vyhnul.
učitel je určitě investice nejlepší, dodnes cejtim, že byla chyba k němu nejít.

Hetch
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26 črc 2010 00:39

Re: Sčím začít hrát

Příspěvek od Hetch »

to ja bych si spis koupil nejaky levný abych si to vyzkousel jestli mi to jde a pozdějc jak by mi to slo tak bych si koupil lepší.A myslíš ,že by mi stačili třeba tyhle???http://hudba.bazos.cz/inzerat/6306129/n ... ecnika.php :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Sčím začít hrát

Příspěvek od Koubas »

no tohle jako když koupíš za 2500, tak to asi za ty peníze zas i někomu prodáš, ale dobrej pocit z toho mít nebudeš. pokud jsou u toho ty činely nepopraskaný, tak bys eza to dalo dát tak půlku.

jinak ještě by nebylo od věci najít mezi svýma známýma někoho, kdo bicí má, aby tě nechal nějakou hodinku zahrát, případně ti poradil.

Hetch
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26 črc 2010 00:39

Re: Sčím začít hrát

Příspěvek od Hetch »

tak kamos na ne hraje,tak se snim domluvim jestli bych si to mohl zkusit.A myslis,ze by mi teda mohli stacit na ten zacatek abych se natom naucil?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Sčím začít hrát

Příspěvek od Koubas »

no pokud si nejseš moc jistej, jestli u toho vydržíš, tak ti tohle zalepí třídenní brigáda. pokud máš pocit, že u bicích vydržíš delší dobu, určitě bych zvolil už něco, co líp hraje, nástroj, kterej ti umožní svojí kvalitou rozvíjet techniku. tyhle amátky ti pomůžou jenom v koordinaci.

Odpovědět

Zpět na „Dotazy na profesionály“