Valeto paličky

Čím nejradši mlátíte do škopků? Rozdíly, oblíbené a neoblíbené značky...

Odpovědět
san
Pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 18 bře 2004 17:08
Bydliště: 3nec

Valeto paličky

Příspěvek od san »

Znáte? Máte? Hrajete? http://www.valetopalicky.cz

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Valeto paličky

Příspěvek od Šupi »

Slyším o nich poprvé, ale nijak zvlášť mě nelákají.
1. cena
2. lak

Nicméně, až někdo vyzkoušíte tak dejte vědět, zajímalo by mě jestli se to za ty prachy opravdu vyplatí, ale při mé spotřebě bych asi přišel na mizinu..:)

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: Valeto paličky

Příspěvek od Moleek »

No nevím.... paličky moc nelámu a většinou mi jako první odejdou hlavičky (Což mi připomíná, že bych mohl vyzkoušet nylonové), takže pokud jsou tak zázračné, jak se samy chválí, tak by mi mohly vydržet věčnost :lol: . Ale ten lak by mi asi vadil no.. Už jsem si zvykl na nelakované

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Valeto paličky

Příspěvek od Šupi »

Mě se taky serou hlavičky, zkusil jsem nylon - ten vydrží, ale zas ten zvuk neni to pravý...leda pak ten patent co má na nylonový hlavičky RegalTip.

Vik Firt
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 02 úno 2013 15:30

Re: Valeto paličky

Příspěvek od Vik Firt »

Vyzkouším, poštovný je ted zdarma.

ZYX
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 23 čer 2007 19:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Valeto paličky

Příspěvek od ZYX »

Dlouho dobu jsem hrál s Vic Firth, ale poslední dobou jsem nebyl uplně nadšenej z kvality. Buď jsem dřív míň řezal do bicích, nebo šla kvalita dolů. Asi půl roku jsem zkoušel různý jiný typy a značky paliček až se ke mně dostaly Valeto a můžu s čistým svědomím říct, že to je paráda a za ty prachy stojí. Ve skutečnosti stojí ještě o něco míň než Vic Firth, ale drží a drží. Šest zkoušek (asi 15-18 hodin hraní) tvrdé hudby.. a to hraju celkem razantně a jsou pořád jak nový, což nechápu.

Vyvážení je super, lak mě sral první den, ale nakonec jsem si zvykl a musím říct, že díky tomu laku dobře "drží na rukách" ..

Musím napsat, že jsem byl dost skeptickej, protože když mi někdo nabízel paličky za 225Kč a tvrdil, že budu překvapenej, co to vydrží a jak se s nima hraje, tak jsem se škodolibě usmíval a čekal, že na první zkoušce odejdou (ráfek je svině) ... ale nestalo se a i když většinou věci takhle zapáleně nechválím, tady se nějak nemůžu udržet, protože mám fakt radost. Zase můžu mlátit a mlátit beze strachu, že co druhá písnička to palička v prdeli.. :D

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Valeto paličky

Příspěvek od BóĎA »

Šupi píše:Mě se taky serou hlavičky, zkusil jsem nylon - ten vydrží, ale zas ten zvuk neni to pravý...leda pak ten patent co má na nylonový hlavičky RegalTip.
kvůli tomu sem s nima začal hrát, ty regal tipy jsou fakt supr

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Valeto paličky

Příspěvek od Slowmeda »

ZYX píše:Dlouho dobu jsem hrál s Vic Firth, ale poslední dobou jsem nebyl uplně nadšenej z kvality. Buď jsem dřív míň řezal do bicích, nebo šla kvalita dolů. Asi půl roku jsem zkoušel různý jiný typy a značky paliček až se ke mně dostaly Valeto a můžu s čistým svědomím říct, že to je paráda a za ty prachy stojí. Ve skutečnosti stojí ještě o něco míň než Vic Firth, ale drží a drží. Šest zkoušek (asi 15-18 hodin hraní) tvrdé hudby.. a to hraju celkem razantně a jsou pořád jak nový, což nechápu.

Vyvážení je super, lak mě sral první den, ale nakonec jsem si zvykl a musím říct, že díky tomu laku dobře "drží na rukách" ..

Musím napsat, že jsem byl dost skeptickej, protože když mi někdo nabízel paličky za 225Kč a tvrdil, že budu překvapenej, co to vydrží a jak se s nima hraje, tak jsem se škodolibě usmíval a čekal, že na první zkoušce odejdou (ráfek je svině) ... ale nestalo se a i když většinou věci takhle zapáleně nechválím, tady se nějak nemůžu udržet, protože mám fakt radost. Zase můžu mlátit a mlátit beze strachu, že co druhá písnička to palička v prdeli.. :D
Sorry, ale prispevek ZYXE je tak ucelove napsanej, ze se nemohu zbavit dojmu, ze se jedna o dodavatele. Bezni uzivatele takto prispevky nepisou, nicmene je na kazdem, jak k teto spekulaci, pristoupi. U me to budi dojem spise reklamy - negativni recenze.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Valeto paličky

Příspěvek od Žilkoslav »

Jo! Nehledě na to, že je to plný vulgarit...

ZYX
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 23 čer 2007 19:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Valeto paličky

Příspěvek od ZYX »

Slowmeda píše:Sorry, ale prispevek ZYXE je tak ucelove napsanej, ze se nemohu zbavit dojmu, ze se jedna o dodavatele. Bezni uzivatele takto prispevky nepisou, nicmene je na kazdem, jak k teto spekulaci, pristoupi. U me to budi dojem spise reklamy - negativni recenze.
Napsal jsem to tak, jak to ze me lezlo. Jsem z tech palicek nadsenej, to je vsechno. S firmou Valeto nemam nic spolecnyho a myslim, ze zadna firma by si nedelala takovouhle reklamu.. Napsal jsem jen fakta a hotovo. Zdar.

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Valeto paličky

Příspěvek od R - stick »

Původně jsem na toto vlákno vzhledem k mé zaujatosti nechtěl reagovat - ale pak jsem neodolal .... no a po pročtení celého webu Valeto jsem nabyl neotřesitelného dojmu, že jde o naprostý nesmysl a ten člověk plácá naprosté kraviny. Namátkou vybírám takové perly jako "propracovaný systém quality assurance a quality control" nebo "konkurence firmám jako Vic Firth, či Vater" , obzvláště mě dostala "několika stupňová kontrola kvality ze strany výrobce a auditorů" a obzvláštní lahůdka je použitý materiál .....

Nepopírám, že ty paličky mohou být dobré - ale naproti tomu dám ruku do ohně za to, že rozhodně nebudou to, co tvrdí tento web a tento výrobce. Je mi líto, ale je to jen snůška keců k oblbnutí těch, kteří se chtějí nechat oblbnout.

Vik Firt
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 02 úno 2013 15:30

Re: Valeto paličky

Příspěvek od Vik Firt »

Terminated by R-stick :)

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Valeto paličky

Příspěvek od R - stick »

Vik Firt píše:Terminated by R-stick :)
ne ne, žádné ukončení diskuse ..... docela by mě zajímalo vyjádření člověka, který za těmito paličkama stojí. Mimochodem - tady je originální web toho výrobce - a jedná se o bulharskou firmu. A bohužel, jen to potvrzuje, co jsem už napsal ....

http://www.valetodrumsticks.com/EN/about.html

Vik Firt
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 02 úno 2013 15:30

Re: Valeto paličky

Příspěvek od Vik Firt »

Paličky jsou vyrobeny v Bulharsku - a co jako? Jakože všechno na východ od nás je sračka a pořádné palice se dělají v ČR a USA? Mapexy jsou taky sračky, protože jsou z Číny? Už to tady skoro vypadá jako v kafilerii s Balbexem. Objednaný pár mi přišel dom do dvou dnů, vyvážené, těžiště které mi vyhovuje více než u Balbexu, lak je tenký, takže jsou cítit i "léta", takže mi nekloužou a hlavně, pořád drží po hromadě.

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Valeto paličky

Příspěvek od Wind »

<naštvaný příspěvek>
Přijde mi, že meleš (velmi mírně řečeno) pitomosti. To, že má Vic Firth prostě lepší výběr dřeva než Balbex, R-stick nebo nějaká firma z Bulharska je prostě fakt. Jediný, co kritizuje je absurdita toho, co o sobě tvrdí. Zvlášť ten rádoby nenápadný reklamní příspěvek tady byl opravdová nechutnost (imo).

Jediný, kdo řekl něco ve smyslu že všechno východní smrdí jsi ty, a takové násilné rvaní takových věci do pusy jiným ti rozhodně na kreditu nepřidá...
</naštvaný příspěvek>

Uživatelský avatar
Tatrman
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2013 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Valeto paličky

Příspěvek od Tatrman »

Dneska navrtával distributor na Facebooku Hanze Sedláře :D.Nehrál jsem s nima....a cenově je to mimo mě.Takže mě tahle značka nějak nevzrušila.

Odpovědět

Zpět na „Paličky, palice, trubky“