Cockpit Canada

Čím nejradši mlátíte do škopků? Rozdíly, oblíbené a neoblíbené značky...

Odpovědět
becvik
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 07 bře 2007 00:08

Cockpit Canada

Příspěvek od becvik »

Zdravim všechny, nevíte zda ještě funguje firma Cockpit Canada na výrobu paliček. Vyráběl to pan Kolaja, na internetu neni ani zmínky, chtěl bych je zase zkusit. Nejlepe nějakej kontakt, díky.

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Cockpit Canada

Příspěvek od R - stick »

Co mám informace, tak už nefunguje. Paličky přestal dělat asi před čtyřmi lety - měl to údajně po něm převzít jeho syn, ale to se nestalo. Na netu ho nenajdeš, nikdy stránky neměl, měl pouze mail (a ten ani já nemám ). Před cca 6 - 8 lety byly jeho paličky dostupné v obchodní síti spíš u menších obchodů, dnes, pokud ano, tak se bude asi jednat o zbytky z předchozích let. Zkus obchody na severu Moravy, tam byl dost rozšířený.

Jinak dělal pouze z habru - hikor neměl. dělal dvě řady paliček, jednu klasickou, a jednu s protiskluzovou úpravou, kdy na povrch paličky nanášel vrstvu písku s pojivem - působilo to jako když držíš v ruce brusný papír.

bubenik.zt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 02 bře 2008 18:27

Re: Cockpit Canada

Příspěvek od bubenik.zt »

Měl jsem před pár lety asi 4-5párů typu Corsair, které jsem koupil tuším v Olomouci? Velice mi vyhovoval rozměr (14x419mm?) i tvar. Bohužel jsem je velice rychle rozlámal, myslím že kvalita materiálu nebyla nejlepší....? ten pán co je vyráběl, se myslím zaobíral výrobou dřevěných modelů letadel a paličky byly asi jen vedlejší produkt. Mám tady jen jednu paličku Cockpit Canada Monkey Business, asi relikvie z konzertu...?

becvik
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 07 bře 2007 00:08

Re: Cockpit Canada

Příspěvek od becvik »

Díky za info. Poohlédnu se po jiné značce, ale je mi to líto, kupoval jsem je vždycky po velkých balenich několika párů za dobrou cenu a mě se s nimi hralo perfektně, používal jsem A5 Typhoon. Pravda že se lámaly rychle...

bubenik.zt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 02 bře 2008 18:27

Re: Cockpit Canada

Příspěvek od bubenik.zt »

becvik píše:Díky za info. Poohlédnu se po jiné značce, ale je mi to líto, kupoval jsem je vždycky po velkých balenich několika párů za dobrou cenu a mě se s nimi hralo perfektně, používal jsem A5 Typhoon. Pravda že se lámaly rychle...
ZKUSTE TO TADY! http://www.organservis.cz/obchod/kategorie/546/9/

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Cockpit Canada

Příspěvek od R - stick »

Není problém ten model v těch rozměrech udělat. Jestli máte nějakou zlomenou paličku, tak ji stačí poslat.

Odpovědět

Zpět na „Paličky, palice, trubky“