Čím nejradši mlátíte do škopků? Rozdíly, oblíbené a neoblíbené značky...

Odpovědět
Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Rift píše: Copak, nechces vonavej "stromecek" od Staggu? :twisted:
:D :D :) :)

Krusty
Diskutér Sféry
Příspěvky: 148
Registrován: 29 čer 2005 20:01
Bydliště: Znojmo,Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krusty »

na voňavý stromečky se blbě cvičí :roll:

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

tak som si kupil prve hickorove palicky 5A. som prekvapeny,lebo som myslel,ze budu tazsie. su to zmetkove palicky od vicfirthu. kamos predavac mi dovolil si vybrat dve paliky z asi desiatich parov. niesu take dokrivene. ale neotlkaju sa(konecne nebudem mat pod hh byvanie pre skrecka) a drzia ako svina. som spokojny nad mieru. uz len hickor. este zohnat,take lacnejsie s nylonovymi hlavickami.jedine co som nasiel s nyl.h. z hickoru stali 400 skk a to je akosi moc na studenta...

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

U nás jsou Nylonové 5Ačka Vic Firthy za 225,-.

Jinak jsou o dost těžší než habrové a Vic Firthy ještě víc, než normální (např od balbexu nebo promark) 5Ačka, jelikož mají o 0,3 mm větší průměr... A mám pocit, že i to dřevo je samo o sobě o něco těžší.

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

to je 295 sk.to si mam aj palicky kupovat od tych čechúňov? :roll:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Jj. :)

Pofider
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 04 říj 2005 03:14
Bydliště: Nitra/Zilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pofider »

HICKORY su najlepie. A na klepacky cim tazsie tym lepsie! BAKULE 4EVER

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

tak sem se dneska poprvy dostal k r-stickum ..driv sem byl odkazanej na peelwoody a balbexy pac nas obchodnik r sticky uz dlouho nevede. tak sem si je obednal z netu a dneska mi prisly 4 pary THK a zatim spokojenost maximalni...vod rana je rasim ve skusebne a mam ve zvyku hnedka nastipnout hlavicku...a dneska ani po brutalnich jizdach pres ride nic....zatim spokojenost maximalni.....i s faktem ze kdyz sem psal r stickovi ze chci odlozit obednavku na dalsi mesic pac nejsou money tak mi napsal ze mi ty palice posle tet a zaplatim to pristi mesic:))

Shawn_Crawler
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 10 kvě 2006 22:34
Bydliště: Varnsdorf

palicky

Příspěvek od Shawn_Crawler »

ja pouzivam Pellwood 2B Niclas Campagnol. Sou to asi 40,2 mm x 1,6 mm . sem s nima spokojenej pze vydrzej tak jeden a pul mesice kazdodenniho hrani.
absolutne odsuzuju palicky znacky AHEAD (dural+drevo+polyuretan+nylon) hraje s nima napr: Joey Jordison (slipknot) nebo Lars Ulrich (Metallica) > po tech palickach kvalitne odchazi zapesti a bubny musej mit lity rafky.
TAKZE DREVO JE DREVO. :)

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

DUMP píše:...vod rana je rasim ve skusebne a mam ve zvyku hnedka nastipnout hlavicku...a dneska ani po brutalnich jizdach pres ride nic....zatim spokojenost maximalni.....
jo, taky sem si objednal s krajni neduverou 747 Rock (byl sem zvykly na nylon, proto ta neduvera) a muzu rict, ze po asi 10 h cisteho casu hrani hlavy vypadaji jak nove (pouze jsou trosku zasvinene..:)) spokojenost na nejvyssi urovni. moc sem jim neveril.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

tak jsem v sobotu zlomil zas po letech paličku (Balbex 5B nylon / hickor) :( šikmo po letech. dostal sem ten pár přesně před rokem k narozeninám a nebo to byl ten pár z předloňska? no rozhodně sem nasranej, protože minule sem jednu nechal někde v ElDiablu v Pardubicích, takže teď už mám jen jeden kocertní pár a sehnat v Brně hickorovou paličku s nylonovou hlavičkou je docela detektivka. no nestihla odehrát asi 20 koncertů (cvičím a zkouším s jinejma ještě o pár let staršíma) ale zase sem mohl obdarovat neodbytného fanouška :D

nedělám si prdel :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

jo, taky sem si objednal s krajni neduverou 747 Rock (byl sem zvykly na nylon, proto ta neduvera) a muzu rict, ze po asi 10 h cisteho casu hrani hlavy vypadaji jak nove (pouze jsou trosku zasvinene..:)) spokojenost na nejvyssi urovni. moc sem jim neveril.[/quote]
R-stick 747 je skvělá palice, ale hlavička mi ulítla přibližně po 5 hodinách čistýho. ale asi si je časem objednám znova.

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Jen tak pro upozornění, nedavno jsem kupoval v Akcentu Balbex 5A nylon, hickorové ( 3 páry ) a u všech se po pár uderech ( doma ) povolila ta nylonová hlavička ( 750 v p..i ), nevim jestli se Balbex tak zhoršil a nebo jsem dostal zrovna šmejdskou serii, ale starší drželi jako bejk. Takže radim v dohledné době nekupovat v Akcentu Balbex 5A nylon ( měli jich tam pěknou velkou krabici a takže je ještě nějakej čas budou mít )

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

tak to bez reklamovat ne??? Kdyz ne v akcentu, tak urcite u balbexu...

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Pochybuju, že by mi to vyreklamovali, by řekli, že jsem to nesprávně použil a bylo by to a ještě k tomu jsem si vyjímečně nevzal ( nevim proč ) paragon :evil:

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

kašli na to nebo tam kápni vteřiňák - hlavička je natavená na obrácenej kužel, takže spadnout nemůže - max to může trochu jinak znít

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Já vim Same, už se taky stalo, ale naštve to!

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Adrub píše:Pochybuju, že by mi to vyreklamovali, by řekli, že jsem to nesprávně použil a bylo by to a ještě k tomu jsem si vyjímečně nevzal ( nevim proč ) paragon :evil:
Né, v akcentu jsou v tomhle celkem hodní. Já k paličkám nikdy paragon nedostal, když se mi pak zlomily po tejdnu wecklovky, tak jsem tam šel a sepsali ho se mnou i dyž jsem ho předtím nedostal... Akorát Weckl pak reklamaci nevzal, prostě zlomenou paličku ti nevezmou...ale myslim, že odlítlou hlavičku by byli vzít mohli...

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Jelikož jsem to už zalepil tim vteřiňákem tak se na to vybodnu ( a taky bych kvůli tomu musel jet do Prahy, protože tam už nedělám )

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Ja jednou palicky reklamoval a dostal jsem za to dvoje nove jako omluvu. :)
Reklamovat opravdu umim, co mne dokaze vazne nasrat je kdyz neco koupim a vydrzi to prd. Srat na hlavu si tedy rozhodne nenecham.

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Nedovedu si představit, jak bych obhajoval reklamaci paliček. Ani mě to nikdy nenapadlo.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

no kdyz ses si jistej ze to je vada matrose, tak to polozis v obchode na pult, a budes prodavace buzerovat tak dlouho, dokavad ti to nezreklamuje, nemuze udelat prakticky nic... Ale schudnejsi cesta je asi to poslat primo napr. Balbexu, protoze ty maj trosku zajem na kvalite a spokojenosti zakazniku, a asi jim nedela problem poslat zpatky novej par.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

DUMP píše:no kdyz ses si jistej ze to je vada matrose, tak to polozis v obchode na pult, a budes prodavace buzerovat tak dlouho, dokavad ti to nezreklamuje, nemuze udelat prakticky nic... Ale schudnejsi cesta je asi to poslat primo napr. Balbexu, protoze ty maj trosku zajem na kvalite a spokojenosti zakazniku, a asi jim nedela problem poslat zpatky novej par.
jestli balbexu zalezi na spokojenosti zakaznika,takat zacnou delat palicky jako pred 3,4lety.nevim z ceho a jak to toci,ale posledni min 2 roky je to humus..samovi zavidim odehrane roky s jednim parem-bud ma pekelne stesti a nebo umi pekelne dobre hrat..me zklamali zatim vsichni vyrobci,ktere sem zkousel az na jednoho...

Master
Řečník Sféry
Příspěvky: 729
Registrován: 17 říj 2005 13:20
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Master »

Já si nemám na co stěžovat, paličky sem nikdy nezlomil, spíš ztratil a nebo rozdal (nebo mi je zlomil někdo jinej :evil: ), spíš se snažím ustálit na jednom velikostním modelu (což se mi zatim nedaří).

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Já si teďka navyk na 13mm a mám deset a půl páru novejch čtrnáctimilimetrovejch Gregů... :(

Odpovědět

Zpět na „Paličky, palice, trubky“