Best je Pell Wood

Čím nejradši mlátíte do škopků? Rozdíly, oblíbené a neoblíbené značky...

Bernak775
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 26 dub 2007 12:25
Bydliště: Karlovarsko

Best je Pell Wood

Příspěvek od Bernak775 »

Česká kvalita.jednou jsem měl R-stick a ty padly po 3 tejdnech.A Pell Woodky 5A Medium my vydržely rok.A to hraju Death metal a Heavy Metal.To je samý třískání do talířů a kolikrát si myslim,že to víc odserou ty činely.Fakt Zkuste Pell Wood.A oproti konkurenčnín paličkám jsou zadarmo.Nakoapak nedoporučuju ty kanadský.Nevim značku ale maj tam tu vlajku.

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od magadafagada »

Bernak775 píše:Česká kvalita.jednou jsem měl R-stick a ty padly po 3 tejdnech.A Pell Woodky 5A Medium my vydržely rok.A to hraju Death metal a Heavy Metal.To je samý třískání do talířů a kolikrát si myslim,že to víc odserou ty činely.Fakt Zkuste Pell Wood.A oproti konkurenčnín paličkám jsou zadarmo.Nakoapak nedoporučuju ty kanadský.Nevim značku ale maj tam tu vlajku.
pán asi nepochopil o čem se tady mluví :idea:

edit: rozděleno a přesunuto ....

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Pellwood?! Jedny jsem si omylem v dobách nevědomosti koupil....

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

PellWood sem bezne rozsekal v DECHOVEM ORCHESTRU behem mesice ...

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

ja na pell woodech zacinal (habr) jazz model a hned presel na habr balbex ultra jazz,ktere mi vydrzely cca ctyrnasobek toho,co pell wood


P.S.:ted hraju na palicky fy Hlaváček(habr), ktere mi vydrzi dvojnasobek toho,co balbex habr a vyjdou o 60%levneji+moznost vlastniho modelu

mrqvák
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 01 zář 2006 22:17

Příspěvek od mrqvák »

ja kupuju od balbexů economy set (typ jazz) a lámu circa 2 páry / zkouška
ať je to pell wood nebo balbex, hikor nebo habr praská to pod mojema ukama stejně

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Pellwood mne taky nepresvedcil, kdysi jsem si koupil model 30 days life...no a tech 30 dni rozhodne nevydrzely.

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milq »

Pellwood Jazz model som davnejsie kupoval kvoli tomu, ze v krame nemali nic tak tenke a vydrzali mi vzdy max 2-3 skusky, nikdy viac!
Teraz kupujem Goodwood Hickory 7A a nemozem si stazovat co sa tyka pomeru ceny a kvality.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Já mam od pelwoodu malletky (mimochodem, jak se tomu řiká česky?). Ty snad nezlomím:)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

.....pellwoodky sem mel asi petkrat, muzu rict, ze s horsima palicema sem jeste nehral..... Jinak sem docela spokojenej s hikorovyma balbexama, habrovy se dost lamou, a jeste mam par paru habrovejch r-sticku, ty sou co do vydrze taky docela v pohode, hikorovy r-sticky sem jeste nezkousel.

attila303
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 13 dub 2007 16:12
Bydliště: NZ

Příspěvek od attila303 »

Ja už používam Pellwood Jazz model už pol roka a ešte vždy držia. :wink:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Já až budu velkej, tak si nechám nápis Pellwood vytetovat na rameno!

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Pelvúúúúdy jsou hrozny piliny. Ten kdo tvrdi ze mu vydrzi pul roku nevi poradne co je to hra na bici nastroje.
Ja nejsem zadnej reznik a po tejdnu jsem je daval matce at s nima podpira rostlinky.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

nechci se do Berňáka nějak navážet, ale dva příspěvky a samý **čoviny...
za a) bejt R - Stickem tak tohle srovnání beru jako urážku
za b) jediné paličky od pellwoodu, keré maj potenciál něco vydržet, jsou model heavy metal, kerej má průměr kolem dvou cáků (používal je kolega a nechápal jsem, jak mu můžou držet blány, hrozný kyje!!)
za c) radši nemluvím o pellwoodových špejlovkách, které vydržely 30 min čistého času hry (za 200 jedna z nejlepších investic v životě)

attila303
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 13 dub 2007 16:12
Bydliště: NZ

Příspěvek od attila303 »

No náhodou viem čo je to hra na bicie nástroje a tie Pellwood-ky my držia oveľa lepšie než ProMark-y, ktoré sa my zlomyli za 1 mesiac.

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

Atlet píše:Pellwood mne taky nepresvedcil, kdysi jsem si koupil model 30 days life...no a tech 30 dni rozhodne nevydrzely.
přesně tak na to jak jsou silný jsem je zlomil po pár dnech na hajtku a ještě jsem si zadřel třísku do palce když jsem je vztekle odhazoval :mrgreen:

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

attila303 píše:No náhodou viem čo je to hra na bicie nástroje a tie Pellwood-ky my držia oveľa lepšie než ProMark-y, ktoré sa my zlomyli za 1 mesiac.
Treba na slovensko putuje uplne jina kvalita :D

Kabal
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 336
Registrován: 30 dub 2006 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kabal »

To já používám jen hickory 5B - balbex a VicFirth s nylonovou hlavičkou, a to je nesmrtelný:). A bambusový špejle od Balbexu, ty mam asi tři čtvrtě roku, ale tolik s nima nehraju. S pellwoodama takovou zkušenost nemam, ale co sem měl, tak to bylo docela mizerný.

Cesmína
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 22 pro 2006 18:32
Bydliště: okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesmína »

mates píše:Pelvúúúúdy jsou hrozny piliny. Ten kdo tvrdi ze mu vydrzi pul roku nevi poradne co je to hra na bici nastroje.
Ja nejsem zadnej reznik a po tejdnu jsem je daval matce at s nima podpira rostlinky.

Já asi nějak blbě hraju nebo co, ale ještě jsem a n i j e d n y pelwoody nezlomila a taky do toho občas třísknu. Mám takový ty obyčejný, nejobyčejnější za 80 ká.

attila303
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 13 dub 2007 16:12
Bydliště: NZ

Příspěvek od attila303 »

Cesmína píše:Já asi nějak blbě hraju nebo co, ale ještě jsem a n i j e d n y pelwoody nezlomila a taky do toho občas třísknu. Mám takový ty obyčejný, nejobyčejnější za 80 ká.
Aspoň nekdo som nou súhlasí že Pellwoody nie sú také zlé paličky. :)

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

mates píše: Treba na slovensko putuje uplne jina kvalita :D
... :? ...
...prijde mi blbost kupovat si na slovensku pelwoody, ked si mozem kupit gregy, ktore su mozno este lepsie...
...ked zahranicne palice tak len kvoli tomu, ze u nas neni nikto schopny robit z hickoru...
...co je najhorsie, ze mi kamaratka mala cez frajera moravaka doniest r sticky hikorove, tesil som sa na ne jako male decko a kapanek to nevyslo...

Cesmína
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 22 pro 2006 18:32
Bydliště: okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesmína »

mates píše:Pelvúúúúdy jsou hrozny piliny. Ten kdo tvrdi ze mu vydrzi pul roku nevi poradne co je to hra na bici nastroje.
Ja nejsem zadnej reznik a po tejdnu jsem je daval matce at s nima podpira rostlinky.

Bez urážky, ale hra na bicí nespočívá v tom, jak do toho nejvíc třísknout ("...") :? Předpokládám ale, že bubeník Tvého postavení o tom asi něco ví. Jinak si ale nedovedu Tvý slova vysvětlit.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Cesmína píše: Bez urážky, ale hra na bicí nespočívá v tom, jak do toho nejvíc třísknout ("...") :? Předpokládám ale, že bubeník Tvého postavení o tom asi něco ví. Jinak si ale nedovedu Tvý slova vysvětlit.
Vysvetlim ti to:
Vemu pelvuuuut :) zakraji par uderu typu rim-shot na bubinek a clovek aby si bral ochrane bryle.
Ja treba hraji HH s ruznymi akcenty nebo typ pumpa a proste ta palicka v krcku akorad temi litajicimi pilinami zasere bubinek a moje kahoty.
Mno a o hlavicce nemluvim jak se loupu.

Ale globalne vzato malinko prehanim, nejsou zas tak uplne asi za ty prachy debilni, ale urcite vyddrzi mene nez jejich konkurenti.
Jako hlavicky jdou u Pellwoodu hodne brzo pryc, o tom jako bez diskuze.

Ono je treba zivotnost posuzovat na odehrane hodiny a ne na komplexni cas.
Mne taky palicky vydrzi klidne pul roku, ale pokud jdu hrat 6ti hodinovy ksefty doma si jeste stacim v tydnu zacvicit, tak palicka ma opravdu pri trose stesti zivotnost tyden.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

znam borce,kteri hrajou klidne do te doby,az tu palicku ohlodaji a z k prstum a pak i takove (wave deckl),co s ni hodi o zem po ctvrthodine a nejevi zadne znamky poskozeni-trosku jim to zacne pruzit a hodi to do kose

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

myša píše:znam borce,kteri hrajou klidne do te doby,az tu palicku ohlodaji a z k prstum a pak i takove (wave deckl),co s ni hodi o zem po ctvrthodine a nejevi zadne znamky poskozeni-trosku jim to zacne pruzit a hodi to do kose
Jo jo ... taky sem nechapal na koncerte...ale na druhou stranu kdyz to dostava zadara...

Odpovědět

Zpět na „Paličky, palice, trubky“