Best je Pell Wood

Čím nejradši mlátíte do škopků? Rozdíly, oblíbené a neoblíbené značky...

ČeKo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 299
Registrován: 01 lis 2005 23:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od ČeKo »

Já hraju s paličkama R-stick a nelámu. Je to o způsoby hry. Řezat do crashe kolmo na jeho hranu, tak co rana to dřevěná palička v prdeli ať je od kohokoli.

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Kupec »

Nedá mi to ale musim reagovat. Většina těch "záporáků" bude asi po přečtení zatínat zuby, ale... Na konci září sem si koupil od pellwoodu 16 ks 2B 30 Days Life . Podotýkám že B-LINE jsou paličky, které nevyhovují vysokým požadavkům + jsou HABROVÉ. a do dnes jsem "oddělal" jen jeden pár(hraju s druhým)..............
P.S. Jeden pár mě vyšel i s poštovným na 84 Kč což je určitě rozdíl oproti nějakým 230-260 Kč za VicFirth-tím ovšem VicFirth neodsuzuju-hrával jsem s nima a byl jsem také spokojen a chápu že přeprava přes oceán něco stojí.......přesto mám teď paličky na rok dopředu a nehodlám zatím měnit
HOWGH

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Bobroněnko »

JENOM 84,-? :roll: :idea:

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Kupec »

Bobroněnko píše:JENOM 84,-?
Ano-JEN 84 ,- (55 ,- bez poštovného za jeden pár) :wink: :)

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Bobroněnko »

eee...tos jako platil na každej pár 30k za poštovné navíc? herdekfix, to musela být ale VÝHODNÁ nabídka. R-sticku, měl by ses nad sebou a svými cenami zamyslet! :D co se tady člověk nedoví.

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Kupec »

sry ale nám gymplákům se taky občas stane chyba :D -platil sem 460 + 100 poštovný takže výsledná cena je 70,- za pár
............................................................................................................................................

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Koubas »

to je za habrový béčka až dost, od r-sticka sem kupoval normálně paličky za podobný peníze.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od DUMP »

Jo, 70 za béčkovej habr je fakt přehnaný. Já mam teď zásobu od r-sticka, 65 za pár s nylonovýma hlavičkama, první pár drží už asi třetí tejden a furt se zdá dobrej. Paličky jinak moc nešetřim, aheadky lámu za tři čtvrtě roku bez rimshotů.

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od pete77 »

jj přesně R-stick FOREVER!!!!

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Bobroněnko »

Koubas píše:to je za habrový béčka až dost, od r-sticka sem kupoval normálně paličky za podobný peníze.
to je presne to, co sem se tu snazil celou dobu nenapadne naznacovat :-D

Uživatelský avatar
Berseeker
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 03 lis 2009 19:02
Bydliště: Pelhřimov, České Budějovice(škola)

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Berseeker »

Podle mě se nadá srovnávat výdrž dřevěnejch paliček podle výrobce, ale podle typu a toho kdo s nima hraje. Začal jsem na Pell-woodech 5A a mám je dodnes(2 roky) a teď mám Rock Classic Extra Long a kdybych se nekrotil tak je mám tak na 6-8 hodin hraní. Normálně mi vydržej tak 12-16 hodin. Výhodu Pell-woodu vidím v ceně. Hraju na jejich B-line a myslím, že 55kč za pár je na rozsekání tak akorát. Jasně že pokud někomu paličky vydržej aspoň měsíc tak si koupí třeba dražší z hickory, ale mě se to prostě těžce nevyplatí. Habr, českej Pell-wood, B-line a jdeme hrát! :wink:

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od dadoch »

Berseeker píše: Výhodu Pell-woodu vidím v ceně. Hraju na jejich B-line a myslím, že 55kč za pár je na rozsekání tak akorát.
Tak schválně zkus někdy "zainvestovat" a koupit pořádný hikorky (VF, Pro Mark atp.) - a vydrží mininálně 10x tolik, takže ve finále vyjdou levnějc. Takhle je to stejný, jako když si koupíš boty od vietnamců s vidinou, kolik ušetříš, ale za měsíc musíš koupit nový. (nemluvě o tom, že si s nima solidně zkurvíš nohy).

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od DUMP »

Mě teď přes dva měsíce držej habrový Rock Nylon od R-sticka, nakoupil sem si jich zásobu s tim, že bude pár na tejden, sám tomu nevěřim. Aheadky sem zlomil vždycky tak po roce a hikorový balbexy tak po měsíci, nebo po měsíci a půl. Habrový Pellwoody za stovku sem měl párkrát, vždycky tak na dvě hodiny nejdýl. U těch habrovejch R-sticků je jedinej problém v tom, že nejsou tříděný podle váhy (při tý ceně je to jasný), tak si je z většího množství musim potřídit sám.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Vojta Horák »

DUMP píše:Mě teď přes dva měsíce držej habrový Rock Nylon od R-sticka, nakoupil sem si jich zásobu s tim, že bude pár na tejden, sám tomu nevěřim. Aheadky sem zlomil vždycky tak po roce a hikorový balbexy tak po měsíci, nebo po měsíci a půl. Habrový Pellwoody za stovku sem měl párkrát, vždycky tak na dvě hodiny nejdýl. U těch habrovejch R-sticků je jedinej problém v tom, že nejsou tříděný podle váhy (při tý ceně je to jasný), tak si je z většího množství musim potřídit sám.
Jo, to s tím vyvážením mě točilo.

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re:

Příspěvek od kundulin »

mates píše: po tejdnu jsem je daval matce at s nima podpira rostlinky.
Koukam že všechny mámy sou stejný :lol: já je vždycky házim ke kotli a druhej den koukam že sou zapíchlí v květináči :mrgreen:

Kryštof
Diskutér Sféry
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2008 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Kryštof »

SX, Balbex, Pell Wood všecko vydrželo kolem měsíce, teď už mam 11 měsíců Pro Mark Millenium II, a zatim žádnej problém, kromě osekaných konců a skoro černejch rukojetí od potu a špíny :D

sochi
Diskutér Sféry
Příspěvky: 101
Registrován: 16 lis 2010 23:46
Bydliště: Liptovský Mikuláš, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od sochi »

to dost zalezi aj od toho ako casto cvicis mne napriklad vydrzali vic firth 5A tiez 11 mesiacov vlastne este ich mam len uz ich pouzivam iba na sadu lebo su znicene hlavicky ale to som hraval iba 1-2krat do tyzdna. Inak s balbexami nemam ani ja dobre skusenosti mal som jedny a vydrzali mi polovicu skusky :D

Abbry
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 22 pro 2006 19:26

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Abbry »

Zdar,koupil jsem si PELLWOOD Rock Classic Extra Long HICKORY ve výprodejové akci -50% v Music City,ale jsem hrubě nespokojen.Po chvilce hraní se paličky lámou kolmo k ose,tedy je zřejmé,že materiál je řídký tedy podřadný.Celkově jsou paličky velmi lehké což jsem nikdy u hikoru neměl.Dále pak v lomu se objevují jakési lesklá vlákna a celková struktura "dřeva" vypadá jako z pilin,hoblin.V minulosti mi hikory vydržely dlouho a byl jsem nadmíru spokojen.No zkusím asi R-stick,Abbry.

Uživatelský avatar
Tatrman
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2013 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Tatrman »

Berseeker píše:Podle mě se nadá srovnávat výdrž dřevěnejch paliček podle výrobce, ale podle typu a toho kdo s nima hraje. Začal jsem na Pell-woodech 5A a mám je dodnes(2 roky) a teď mám Rock Classic Extra Long a kdybych se nekrotil tak je mám tak na 6-8 hodin hraní. Normálně mi vydržej tak 12-16 hodin. Výhodu Pell-woodu vidím v ceně. Hraju na jejich B-line a myslím, že 55kč za pár je na rozsekání tak akorát. Jasně že pokud někomu paličky vydržej aspoň měsíc tak si koupí třeba dražší z hickory, ale mě se to prostě těžce nevyplatí. Habr, českej Pell-wood, B-line a jdeme hrát! :wink:
Přesně,jsou to sice piliny.Ale ta cena...Taky bych kupoval Vater,Vic Firth....atd...Prodělal bych kalhoty.....

Uživatelský avatar
Tatrman
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2013 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Best je Pell Wood

Příspěvek od Tatrman »

Tak jsem koukal kdo vlastně hraje na Pellwood:
Martin Švec - PLEXIS
JAROSLAV KVASNIČKA
PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE (CZ)
PAVEL BŘÍZA
PETR BENDE BAND (CZ)
JIŘÍ STIVÍN jr.
Ale hlavně JIŘÍ ZELENKA a MARTIN HOUDEK.
Tak nevím....nepřipadá mi že by hráli na B line.....Ona 1 jakost bude asi něco jinýho.....

Odpovědět

Zpět na „Paličky, palice, trubky“