Hardware Drumcenter

Stojany, hrazdy, clampy, stoličky a ostatní železo.
bubenista
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 27 srp 2010 10:54

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od bubenista »

7
Naposledy upravil(a) bubenista dne 07 pro 2010 13:50, celkem upraveno 1 x.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od tomcorn »

Já mám z toho pedálu úplně stejný pocit celou dobu a taky je to z mých příspěvků patrné, zastával sem se tu jak hihatky, tak i faktu, že DC by těžko vozili šmejd typu Stagg, stačí si to přečíst. Jen nechápu tu teatrální hru na "vybírám si mezi tímhle pedálem a Mapexkou" a "poraďte mi", když evidentně máš dávno rozhodnuto a z nějakého mně neznámého důvodu ses rozhodl exemplárně plísnit Mapex (který jsem tu nikde nikomu nenabízel ani k porovnání nedával). Jediná věc, která spojuje Mapex s tímhle pedálem je fakt, že jsem to byl já, kdo sem dal link, který trochu nabourává informaci, že ten hw "byl vyroben pro DC", spíš totiž jde o celosvětově běžně dostupný noname hw, který DC nakoupili. To samozřejmě neznamená, že by musel být kvalitativně špatný, což jsem ani nikde netvrdil. Nepolemizuji s názory, polemizuji pouze s tvým rčením "se vší pravděpodobností", které není stále ničím podložené.

bubenista
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 27 srp 2010 10:54

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od bubenista »

8
Naposledy upravil(a) bubenista dne 07 pro 2010 13:50, celkem upraveno 1 x.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od RadimCep »

to bubenista: Ty seš mimo... Evidentně vyvoláváš konflikt a pořád tady rozebíráš něco co je uzavřené...

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od Drumman »

RadimCep píše:to bubenista: Ty seš mimo... Evidentně vyvoláváš konflikt a pořád tady rozebíráš něco co je uzavřené...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja jen nechapu proste ze v kazdem topicu se nekdo takovy najde :mrgreen: :mrgreen: na tom co rekl Tomcorn se mi nezda nic spatneho :mrgreen: treba tim jak sem hodil obrazek DWcka :wink: vzdyt ma pravdu je to super pedal a myslim ze s dvojretizkem by nebyl ani tak oblibeny :wink:
Prece kazdy tady vi ze pasek a jednoduchy retizek jsou preci jen (nevim jak to nazvat)"citlivejsi" nez dvojretez 8)

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od Vojta Horák »

Mě přijdou jednořetězy mrštnější, ale když nad tim přemejšlim, tak dvojřetězy líný nejsou, tak to někdo rozsekněte :)

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od Slowmeda »

bubenista píše:Jsem tu zcela nový, ale těch diskutujících tady moc není, trochu jsem to tady prolouskal a je zřejmé, že je tu pár géniů, kteří mají patent na všechno, ale jinak tu vidím dokola několik stejných přezdívek a úroveň diskuzí je bohužel velmi nízká. Je to asi škoda, trochu se rozkoukám a když to bude pořád o tom samým, tak to taky zabalím.
Je tu nízká i díky tvým příspěvkům jako je tento citovaný, bohužel :lol: . Tak si nás trochu omachroval, dal si najevo jak máš lepší úroveň než my, pravidelní návštěvníci. Nezahazuj se tu s námi, těžko tě něčím nadchneme a pravděpodobně se tu ani nic zajímavýho nedozvíš :) Mám pocit, že ani ty nás neohromíš svou vysokou úrovní 8) jak způsobem psaní tak množstvím zkušeností. Jestli se chceš zapojit tak si nech tyhle keci a pokus se to tu zlepšit, nebo raději nepiš nic a mysli si, jak ti to za to nestojí, stejně jako už hromada podobných machrů před tebou....

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od Drumman »

Slowmeda píše:Je tu nízká i díky tvým příspěvkům jako je tento citovaný, bohužel :lol: . Tak si nás trochu omachroval, dal si najevo jak máš lepší úroveň než my, pravidelní návštěvníci. Nezahazuj se tu s námi, těžko tě něčím nadchneme a pravděpodobně se tu ani nic zajímavýho nedozvíš :) Mám pocit, že ani ty nás neohromíš svou vysokou úrovní 8) jak způsobem psaní tak množstvím zkušeností. Jestli se chceš zapojit tak si nech tyhle keci a pokus se to tu zlepšit, nebo raději nepiš nic a mysli si, jak ti to za to nestojí, stejně jako už hromada podobných machrů před tebou....

:!: :!: :!: skoda ze tu neni palec nahoru :mrgreen: :!: :!: :!:

bubenista
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 27 srp 2010 10:54

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od bubenista »

9
Naposledy upravil(a) bubenista dne 07 pro 2010 13:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od Tarkil »

[quote=]Už jsem nechtěl reagovat, ale tato špičková analýza mě docela dostala, je neuvěřitelné co se dá všechno z několika vět vytržených z kontextu vydedukovat, ani jsem netušil co jsem to všechno stihl . Hele chlapci a chlapi o tom to přesně je, pokud jsem se koukal do minulosti a starých příspěvků opakuje se to poměrně pravidelně, jakmile se objeví někdo další mimo okruh "vyvolených" je vždy zpruzen a vyvržen. Já vám tady překážet nebudu, to vám slibuji a jestli půjde můj profil smazat udělám to hned, jestli ne, prosím vrchní velení aby neprodleně profil "bubenista" smazal, děkuji a sbohem.[/quote]

Máš pravdu opakuje se to, ale ne proto, že by okruh vyvolených nechtěl mezi sebe další pustit. Opakuje se to proto, že mnoho z nových příchozích vykazuje podobné rysy v psaní příspěvků, jsou sice nadšení, ale snaží se okamžitě vyjadřovat ke všemu a informační hodnota jejich příspěvků je většinou dost nízká. Otvírají dávno mrtvé témata jen aby přidali svůj názor, který ale diskzi nikam neposouvá, zakládají nová témata aniž by se podívali, že už tu taková jsou atd. Pokud jsou ještě arogantní, povýšení a nerespektují názory druhých, dochází tedy pravidelně ke konfliktu. Není tu ale žádná uzavřenost, řada takových lidí se zorientovala ve fungování fóra, přizpůsobila se a bez problémů se z nich stali členové okruhu, kterým říkáš vyvolení, nic na tom není...

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od Tarkil »

Navíc nevím proč se rozčiluješ? Jsi na diskuzním fóru, začal jsi diskuzi na kterou se ti tu snažili rozumně odpovědět. Použil jsi nepodložený argument o kvalitě materiálu a diskutující s tebou začali polemizovat a předkládat rozumné argumenty, které jsi ty neregistroval a začal z toho dělat konflikt. Nevidím tu problém na straně fóra.

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od Rift »

bubenista píše:Já zase uvažuji tak, že ten Mapex se vší pravděpodobnosti nedisponuje kvalitnějšími materiály, ocelí ze Švédska a pod. a kouknu-li se na oba pedály, zdá se mi zrovna ten Mapex takový méně pevný s jedním řetízkem, bez pevné základny, bez ložiska na pružině, no nevím, asi dám na selský rozum... dík
Tak záleží na zpracování a opravdové kvalitě materiálu. Masivní hardware z "másla" se rozpadne a vyčvachtá dřív než odlehčený z pořádného materiálu.
Jako že něco je udělané aby to vypadalo dobře a něco jiného zas aby to dobře fungovalo :-) Přitom je oboje za podobný náklady na výrobu.

Ale jasně, nedá se to hodnotit takhle podle fotky. Ukáže čas a reference uživatelů.

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od Rift »

teď jsem to dočetl do konce ... zase jeden povedenej topic :-)

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od Sheafraidh »

Povedenej topic to kazdopadne je - spis by me zajimalo, jestli by nasel citaci na to, ze DC pouzivaji svedskou ocel...

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od Slowmeda »

Sheafraidh píše:Povedenej topic to kazdopadne je - spis by me zajimalo, jestli by nasel citaci na to, ze DC pouzivaji svedskou ocel...
Hlavně ocel ze Švédska je určitě vždy dobrá :) Pojem Švédská ocel je bohužel nic neříkající, je to jen označení materiálu, který používali někteří výrobci v dané lokalitě, nic víc to nevypovídá, když chcete být hnidopiši (píši to s nadsázkou :lol: )
S tím vyvrhováním nových členů sem se fakt pobavil. Někdo se prostě nedokáže adaptovat do nějakého společenství či sociální skupiny a otočí vinu na druhou stranu a ve finále se polituje a označí jako vyvržený :mrgreen: Na jednu stranu mi přijde srandovní jak dělá zagorku a na druhou mě to mrzí, protože tohle je opravdu diskuzní fórum a o těhle věcech jako o všech ostastních se tu dá mluvit, nikdo mu příspěvky nemaže.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od DUMP »

Tak to je síla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Neni to nějaká umělá hádka pro zvýšení navštěvovanosti fóra? :lol:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware Drumcenter

Příspěvek od Slowmeda »

asi ty blbý keci (i svoje přehodim do bubeníci maj krámy :))

Odpovědět

Zpět na „Hardware“