Travis Barker

Klepy i informace o známých českých či zahraničních bubenících
Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Travis Barker

Příspěvek od Koubas »

jo, leteckejch nehod je v poměru k počtu létů minimálně. staticticky úplně nejbezpečnější je prej přeprava vodním vznášedlem (fungujou na La Manchi). stát se ti může kdykoliv cokoliv, pokud bys tohle řešil, nesměl bys v životě vylízt ze svýho bytu v jednopodlažní budově s nábytkem bez ostrých hran, mimo letecký koridory, no beztak se můžeš udusit rohlíkem...

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od MACEK »

Trade píše:Upřímně travis barker a ostatní přeživší z toho letadla by se teď statisticky vzato neměl létání bát vůbec. Šance, že zažije pád letadla dvakrát je dost mizivá.
to by ses divil,stát se v týhle hnusný době může fakt všechno=i tohle! :?

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Trade »

Koubas: Jo, ale kolik těch vznášedel jezdí? V tom nízkym počtu se to dostatečně nezprůměruje...
Macek: To, co říkáš je emocionální dojem, to, co říkám já, je postaveno na matematice....

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Travis Barker

Příspěvek od Koubas »

sem tim chtěl říct, že se tim člověk prostě nemůže zabejvat, jinak by se z toho musel zbláznit. hlavně pak v americe, tam se skoro jenom lítá, při tom jejich zvyku neustále se stěhovat má každej příbuzný přes půl země.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Trade »

No to je jasný. Jinak osobně věřím spíš v profesionalitu pilota letadla než řidiče autobusu. Nedavno jsem jel z Prahy do Plzně s jedním, co se neuměl ani pořádně rozjet, takže při každym rozjíždění to cukalo tak, že jsem se mlátil hlavou o okno...to samo o sobě až tak nevadí, horší je, že to vypovídá o schopnostech řidiče celkově. A učitel v autoškole mi řikal, že tihle řidiči kolikrát ani nemaj papíry...že prostě už se jim párkrát stalo, že nějakej řidič, co vozí denně stovky lidí a ručí za jejich bezpečnost, si přišel do autoškoly udělat papíry, kdyby ho náhodou kontrolovali...
Zas na druhou stranu, z letadla má člověk takovej ten iracionální strach, protože je to ve vzduchu a nedá se to prostě jen tak zastavit a vystoupit.

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od ToP »

Trade píše:takže při každym rozjíždění to cukalo tak, že jsem se mlátil hlavou o okno..

sorry, ale ta představa, .....ááá až jsem se orosil
:mrgreen: :lol:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Trade »

ToP: Nechápu...

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od MACEK »

Trade píše:No to je jasný. Jinak osobně věřím spíš v profesionalitu pilota letadla než řidiče autobusu. Nedavno jsem jel z Prahy do Plzně s jedním, co se neuměl ani pořádně rozjet, takže při každym rozjíždění to cukalo tak, že jsem se mlátil hlavou o okno...to samo o sobě až tak nevadí, horší je, že to vypovídá o schopnostech řidiče celkově. A učitel v autoškole mi řikal, že tihle řidiči kolikrát ani nemaj papíry...že prostě už se jim párkrát stalo, že nějakej řidič, co vozí denně stovky lidí a ručí za jejich bezpečnost, si přišel do autoškoly udělat papíry, kdyby ho náhodou kontrolovali...
Zas na druhou stranu, z letadla má člověk takovej ten iracionální strach, protože je to ve vzduchu a nedá se to prostě jen tak zastavit a vystoupit.

a to je to nejhorší,že "s prominutím kokoti" co nemaj papíry to neumíjou kočírovat a najednou dojde ostrá zatáčka a 50lidí jde pod drn ... :neutral: :evil: :(

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Hans-Drums »

Naštěstí už je Travis z toho nejhoršího venku,klídek v domácím ošetřování mu prospěje!

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Jasný sokol »

Dělaj si kozy s tim 24x24 kopákem??? http://www.ocdrum.com/ocdp/newsimage.php?img=low0268

Rozměry když dáte home a popojedete novinkama kousek dolů.

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Hans-Drums »

Toho jsem si všiml už dřív,na jejich stránky lezu denně.......chtěl jsem to dát do tématu Orange County,ale hláška method not allowed místo tématu,mě jaksi nedovolila pokračovat :D Každopádně ty bubny vypadají fakt dobře a takhle velkej kopáček travis používal už dřív,tenhle kit mu vyrobili díky jeho skoro - znovuzrození.......ale s těma black :mrgreen: pičkama :mrgreen: se mi to zdá až moc přehnaný,moc tmavý,na to,že je to Barker

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Jasný sokol »

No počkej, kkdyž se podíváš na ty jeho předešlý fotky, tak tam má ten kopák u kotníků, vždycky hrával na 20ky.

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Jasný sokol »

Hele tamta fotka je někdy z konce listopadu, to sotva vylezl z nemocnice, takže to musel mít kolem prázdnin, páč ten fousy má tak přes půl roku...

Tady je ještě s malym kopákem a datum novinky je půlka července :::

Obrázek

a "žhavá novinka":

Obrázek

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Jasný sokol »

Sice jsem to na ocdrum nemoh najít, ale našel jsem ty fotky v nějakym blogu a ty fotky jsou z dubna ...

http://kaitlyns-daily-dose.blogspot.com ... at-it.html

Jinak mě nejvíc dostává exkluzivní video na titulní stránce, který je starý ... min. 6 let :lol:

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Hans-Drums »

Spíš ty velikosti střídal,protože tady http://www.drummerworld.com/drummers/Travis_Barker.html jsou fotky kde má malej kopák ale i velkej.Mám OCDP katalog,kde sice Travisova Signature sada (Ta starší Modro-Bílo-červená) ale rozměry tam nejsou.....A jinak Fotky tam jako novinka jsou z 25.Listopadu,což není tak dávno a touhle dobou už Travis musel být pryč z nemocnice.A už 17.Listopadu kolovali zprávy,že už opět hraje :wink:

drummer NP
Pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 14 úno 2008 22:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od drummer NP »


Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Hans-Drums »

Týýýývole!! Ještě to chce nějakej koncík v čechách a budu spokojenej! :D

drummer NP
Pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 14 úno 2008 22:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od drummer NP »

tak tam by sme sa teda stretli :D ...

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Botisko »

Taky jsem rád, že se vracejí, ale jsem hodně zvědavý jaké budou jejich show, ale i hudba po čtyřech letech..jak moc se to změní..no jsem hodně zvědavý..

marek.step
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 13 led 2007 17:41
Bydliště: Drahotuše
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od marek.step »

hledím,jak tady tolik lidí ze sféry obdivuje tuto skupinu a bubeníka.Přijde mi to šměšné,vždyť to neni nic extra.Hudba málo napadita a bubeníkova hra taktéž.Čekal bych,že lidi zde jsou větši požitkáři a fajnšmekři,ale tak každy to vidí jinak.

drummer NP
Pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 14 úno 2008 22:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od drummer NP »

najprv :D :D :mrgreen: :mrgreen: ... :?

a teraz - bud se tu na sfere malo pozitkarov a neznalcov dobrej hudby alebo na tej jeho hre fakt nieco bude .... hmm ?

skus aspon mne teda poradit ktorehoze bubenika si mam vychutnavat ...

a co sa tyka skupiny ako takej - jasne ze su to najjednoduchsie zahratelne veci - gitary zahra aj lama a predsa pozri kolko ludi si mysli aky su nahovno:

marek.step
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 13 led 2007 17:41
Bydliště: Drahotuše
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od marek.step »

Tak za prvé ti můžu doporoučit tuny kvalitnější bubeníků a to se vyhnu sféře jazzu atd.. .Dej me tomu deat metal.Ačkoliv mnoho lidí řekne že metal je přímočarý a jednoduchý.jen mlacení a nic z toho což není vubec pravda ,bo někteří metaloví bubeníci jsou schopni zahrat nemožné .Např Gene Hoglan potom Richard Christy .Oba z legendární death metalové formace Death.Jsou schopni zahrat dvaatřcetinky nohama a do těchto sypaček si rukama v pohodě vycínkavat na ride a hihat různe jazzovky.To sou pro mě blázní :mrgreen: .Když se podívám na Travis Barkera , tak mi to připomíná garážové a zábavové bubeníky.Akorát Travis v tom jede nějaký ten pátek dýle a tak to garážové bum bac pusobí zajimavěji,ale sorry to mi nepříjde jako nic extra .Pokud bubeníci ze sféry a i mimo mají jako své bubenické vzory a idoly bubeníky takového měřítka ,tak hra na bicí nástroje se nebude dále vyvijet,ba naopak jěště bude upadat.Ale je to věc názoru,ale ja vždy sáhnu raději po kvalitě než po kvantitě.

Zde je něco na ukázku umění Richarda Christy : studiovka
live
solo hra a to už když se hře nevěnuje intenzivně

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Vojta Horák »

Já se skromně přiznávám, že Barkera nemám rád :oops:

drummer NP
Pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 14 úno 2008 22:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od drummer NP »

jasne aj toto su "davaci" ale myslim ze skor ide o napaditost ako rychlost. Je strasne vela ...metalovych bubenikov ktory hraju ako draci no skus najst tak isto vela bubenikov s podobnym "groove" ako ma napr Travis - neda sa lebo toto musis mat v hlave - sypacky su o cviceni cvicevi a cviceni ale aby si vymyslel take rytmi ako napr Barker - to musi byt proste v tebe.
Neviem ako inak to napisat - tym nemyslim ze "sypaci" nemaju talent, mysel ... ...

A aby som SA uviedol na pravu mieru - ja blink nepocuvam uz ... ale je to pre mna proste jeden z naj bubenikov ... momentalne mam v hlave a aj pri hre s kapelou taketo rytmy ... nieje to to iste ako blink ale v hlave bubenika je to podobne - sialene ako to je mimo a predsa v . .. ... ..

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Travis Barker

Příspěvek od Kajda »

marek.step píše:Pokud bubeníci ze sféry a i mimo mají jako své bubenické vzory a idoly bubeníky takového měřítka ,tak hra na bicí nástroje se nebude dále vyvijet,ba naopak jěště bude upadat.
No teda, tohle je názor za všechny prachy :roll: Raději si budu myslet, že si jen děláš prču :lol:
Už vidím, jak každý, kdo hraje punk, musí mít za vzor jen ty nejlepší jazzmany a metalisty a punkové bubeníky by neměli raději vůbec poslouchat, aby neupadala hra na bicí nástroje ... :roll: :D

Odpovědět

Zpět na „Bubeníci“