Jak často čistit činely?

Tak pište s čím kdo hraje, co je dobré a co nedoporučuje a co má jakej zvuk....
Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak často čistit činely?

Příspěvek od Medák »

jakas píše: Ty činely se neblejskají kvůli nějaký vrstvě, jediný kdo dává takovou ochranou vrstvu je Paiste a tusím některé Sabiany.
a Amati... :lol:

Uživatelský avatar
paul
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 23 led 2006 20:38

Re: Jak často čistit činely?

Příspěvek od paul »

Ahoj, asi jsem našel účinný prostředek na čištění činelů a to i těch na kterých selhali prostředky renomovaných firem.. Nechci být napadnut že dělám nějakou reklamu výrobku, takže kdo má zájem, rád odpovím v SZ

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak často čistit činely?

Příspěvek od R - stick »

paul píše:Ahoj, asi jsem našel účinný prostředek na čištění činelů a to i těch na kterých selhali prostředky renomovaných firem.. Nechci být napadnut že dělám nějakou reklamu výrobku, takže kdo má zájem, rád odpovím v SZ
Tady si na nějaké otevřené nebo skryté reklamy nehrajeme, takže to klidně můžeš zveřejnit zde.

Uživatelský avatar
paul
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 23 led 2006 20:38

Re: Jak často čistit činely?

Příspěvek od paul »

O.K. Podotýkám že výrobek byl zakoupen k vyčištění jiných předmětů. Ale vyzkoušel jsem ho na činel který mi nešel od otisků a oxidace která byla slušně zažraná, vyčistit. A poprvé se mi to s tímto podařilo.. Zde je odkaz na eshop který to asi prodává i nejlevněji: http://nanopena.cz/ Mám tím vyčištěné 3 činely a musím říct že i ta ochranná vrstva funguje. Je i docela dost odkazů na ytb. Doporučuji ten univerzální-auto se mi moc neosvědčil

Plesnivec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 13 lis 2012 16:44

Re: Jak často čistit činely?

Příspěvek od Plesnivec »

Už jsem to také objednal. Nežere to i potisk? (nápisy)? ...a opravdu stačí 2 minuty působení?

Uživatelský avatar
paul
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 23 led 2006 20:38

Re: Jak často čistit činely?

Příspěvek od paul »

Určitě to chce nechat napoprvé působit ty dvě minuty a vyčistit celou plochu činele, rozdělit na půlky doporučuji. Potom se vrátit k části která hned napoprvé nešla vyčistit. Logo jsem čistil opatrněji, ale nezaznamenal jsem žádný úbytek.. Ale uvidíš že už po prvním čištění bude rozdíl vidět.

Odpovědět

Zpět na „Plechy, činýlky, činely a cowbely“