Bolest prstov a zapastia = nespravna technika?

Jak hrajete?
Pofider
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 04 říj 2005 03:14
Bydliště: Nitra/Zilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pofider »

Inak moc nemam jasno v tych nazvoch - french grip, german a pod.
Sypec a rychle veci hram vzdy s palcom na vrchu a s prstami. Tomu sa ako hovori?

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

pofider: to je french

Jinak ja se ted preucuju taky na FR.. no, jsem prekvapenej ze se zadny peklo nekona a asi se mi tak bude i rat lip, ale uvidim. kdyz drzeni ma svoje pro a proti.

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Já u frenche mám takový pocit, jako bych tu paličku nemohl ani pořádně chytit. Přece jenom u germanu ji máš uzamčenou daleko víc.

A jaké to je u učitele??

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od gu-staff »

Jenom esli to není jenom ůnava, nebo pauza ve cvičení :)) :idea:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

čoveče gu-staffe - kouknul jsem do tvýho profilu a divil jsem se jedný věci, ty chceš prodat Sonory 2000 a místo nich si chceš pořídit catalina birch???????

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Já se nedivim... :lol:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

no já se divim docela dost.... i když ta plyš je docela úlet.
tim nehodlám shazovat Cataliny, ale nejsem si jistej zda hrajou líp než stará dobrá německá klasika Sonor 2000!!!!

(a modří už vědí, že sonorista nejsem....)

gogo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 251
Registrován: 17 úno 2004 20:36

Příspěvek od gogo »

Kostka píše:Gretsch je přece nejlepší na světě!!

Ale vážně. Mám zhruba stejnej pocit jako Saša. Do Sonorů 2000 bych osobně nikdy nešel, protože upřímně řečeno je mi sonoráckej sound, podle vzorků, který jsem slyšel, protivnej. (A právě i těch 2000.) Ale tahle edice ještě z Německa je přece jen jistou zárukou kvality, takže pro každýho sonoristu tahle výměnu bude věru těžkou blasfémií. Pán asi sonorista nebude.

Stejně jsou nejlepší Gretsche!!
Koccko nesslopp!!-))))

TorTor
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 11 pro 2005 23:43
Bydliště: Bratislava/Pezinok/Báhoň

Příspěvek od TorTor »

Boosty píše:Já u frenche mám takový pocit, jako bych tu paličku nemohl ani pořádně chytit. Přece jenom u germanu ji máš uzamčenou daleko víc.
no ja to tiez neviem nejak udrzat, obcas mi ta palicka zacne lietat zo strany na stranu :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

kostko právě, že do sonorů 2000 bych šel, ale nešel bych do ničeho co se jmenuje 2001, 2003, 2005 (už možná jo)... ale dvoutisícovky jsou přesvědčivý škopky, a navíc na ně hraje Atlet!!!! a pěkně!!!! Atlete kua! zastaň se svejch pěknejch bubnů, hrajou ti přece dobře 8)
já bych neměnil!!!!!
když už, tak ty renowny.....hew hew slint slint...

gogo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 251
Registrován: 17 úno 2004 20:36

Příspěvek od gogo »

Kostka píše:Taky přemýšlím, že bych si nechal udělat melír. Co si o tom myslíš, gogo??
No mám jen starost, jestli je dostatečně lascivní a módní, abys neudělal nějakou stylizační chybu!-! Ty následky!--!!

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Mně se u Sonorů nelíbí právě ta jejich německost, strohost, pochodovost, přesnost, Kostka ví, o čem mluvím... Ale neříkám, že to jsou špatné bubny, je to věc preferencí daného člověka.

Pofider
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 04 říj 2005 03:14
Bydliště: Nitra/Zilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pofider »

Trochu sa vratim k teme (nechcem vytvarat novu onuu)

Ma niekto zvas z hrania bolest loktov tzv tenisovy laket? Obcas ma to kurva boli ale len malokedy pocas hrania...

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Lokty tedy rozhodně ne... Nemáš to spíš z něčeho jiného primárně a bicí Ti to jen třebas startují? Jediné, s čím jsem měl chvilku problémy, jsou záda, ale nyní se to zas zdá *ťuk ťuk* ok. :)

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

sasa píše:kostko právě, že do sonorů 2000 bych šel, ale nešel bych do ničeho co se jmenuje 2001, 2003, 2005 (už možná jo)... ale dvoutisícovky jsou přesvědčivý škopky, a navíc na ně hraje Atlet!!!! a pěkně!!!! Atlete kua! zastaň se svejch pěknejch bubnů, hrajou ti přece dobře 8)
já bych neměnil!!!!!
když už, tak ty renowny.....hew hew slint slint...
Jsem tu az ted, tak tedy: prasivi jinoverci ti, kdoz zvuk, barvu, charakter a znacku Sonor hani a jine znacky nad ni vyzdvihuji. Necht jejich pomluva jim v ustech zhorkne a jedovata slina at je zadavi, jestlize byt sluvkem krivym o Sonorech se zmini ! :twisted:

dady
Diskutér Sféry
Příspěvky: 158
Registrován: 03 srp 2005 13:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dady »

Atlet píše: Jsem tu az ted, tak tedy: prasivi jinoverci ti, kdoz zvuk, barvu, charakter a znacku Sonor hani a jine znacky nad ni vyzdvihuji. Necht jejich pomluva jim v ustech zhorkne a jedovata slina at je zadavi, jestlize byt sluvkem krivym o Sonorech se zmini ! :twisted:
amen...

Jonas
Pokročilý
Příspěvky: 99
Registrován: 20 srp 2005 13:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jonas »

TorTor píše: no ja to tiez neviem nejak udrzat, obcas mi ta palicka zacne lietat zo strany na stranu :D
já hraju french a paličky držím do "stříšky", což je myslím american a hraje se tím perfektně

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

boosty- asi takhle- hral jsem dva roky na german a bylo to dobry na rozhejbani prstu- kdyz jsem zkousel french, tak jsem na to koukal jak na ufo a rikal jsem si ze to nemuze hrat. Pak jsem sel k uciteli, ten mi naordinoval american a hrat to najednou muselo- po mesici a pul uz zacinam drzet spravne i levou palicku :)) , ucim se hrat volne a jde to lip nez mi slo pri german, ale sila uderu a jeho kontrola je plne nekde jinde...
Jen chci rict ze to jde jakkoliv, ale musi se to spravne udelat.

Pofider
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 04 říj 2005 03:14
Bydliště: Nitra/Zilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pofider »

Benbuben píše:Lokty tedy rozhodně ne... Nemáš to spíš z něčeho jiného primárně a bicí Ti to jen třebas startují?
Mohlo by to byt este z onanie :D

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Pokud to provádíš lokty, tak je to jasné...

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od gu-staff »

sasa píše:čoveče gu-staffe - kouknul jsem do tvýho profilu a divil jsem se jedný věci, ty chceš prodat Sonory 2000 a místo nich si chceš pořídit catalina birch???????
Tak si je asi fakt nekoupim (dík za podporu Sonorů). Dle informací Akcentmusicu přestali vyrábět Catalinu Birch v barvě co sem chtěl (Vintage Burst), a doprodávaj zbytky. Tim to pro mně ztratilo smysl, já chtěl tuhle barvu. Nechápu důvod, dost jsem sledoval fóra v cizině a půlka lidí co si koupila tuhle sadu, jí měla v týhle barvě (přehánim - sem nasranej). Asi holt, co se prodává, to zrušej....

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od gu-staff »

Kostka píše:Gretsch je přece nejlepší na světě!!

Ale vážně. Mám zhruba stejnej pocit jako Saša. Do Sonorů 2000 bych osobně nikdy nešel, protože upřímně řečeno je mi sonoráckej sound, podle vzorků, který jsem slyšel, protivnej. (A právě i těch 2000.) Ale tahle edice ještě z Německa je přece jen jistou zárukou kvality, takže pro každýho sonoristu tahle výměnu bude věru těžkou blasfémií. Pán asi sonorista nebude.

Stejně jsou nejlepší Gretsche!!
Copak vo to - pán sonorista je. ale Gretsche zkusil, a zvuk se mu líbí víc než třeba u Sonor 3005, což je u Sonorů víc, než je jeho cenovej strop. Za ty prachy (do 30.000) mi vyšli Gretsche nejlíp.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od gu-staff »

Atlet píše: Jsem tu az ted, tak tedy: prasivi jinoverci ti, kdoz zvuk, barvu, charakter a znacku Sonor hani a jine znacky nad ni vyzdvihuji. Necht jejich pomluva jim v ustech zhorkne a jedovata slina at je zadavi, jestlize byt sluvkem krivym o Sonorech se zmini ! :twisted:
Jo, probrals mě, voe, seru na to, Sonory zustávaj.....

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Vintage burst se ruší? Uf, to mám kliku, že je už mám!
Možná nechtěli, aby je mělo tolik lidí, že by jim to přišlo trapné. Jinak co se týká toho zvuku souhlasím, ale vždy to bude o osobních preferencích daného člověka.

Někomu se může třebas líbit i zvuk kopáku Amati víc než u precizně nalazeného DWčka. :P

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

gustaffe, heh a teď si přihřeju svoji polýfčyčku...koukni na http://www.sferabubeniku.info/viewtopic.php?t=1143 když si je nevezme Trade, kterej se na ně jede podívat v sobotu, tak ti je můžu nabídnout...
.

Odpovědět

Zpět na „Držení paliček“